Results 1 to 2 of 2

Thread: Farm Slotları

Senior Member

Farm Slotları

Farm nedir ne için yapılır ?
    Yaratıkları kesersin biriktirir karakterine item alır sonra pk ya katılırsın.

Ama full itemli puslu adamların aocta bahçede mesai harcaması hatta sigortalı işten daha fazla mesai harcaması evini arabasını yazlığını kışlığını slottan mı çıkarıyor napıyor bilemiyorum.

Bu kısıler hep slottalar ben 1 saat bilgisayarda otursam sırtım belim ağrıyor gidip uzanıyorum bunlar saatlerce günlerce haftalarca nasıl durabiliyor kaç kişi çalışıyor nasıl bir teşkilat

3. kanalda saat 7de cz acılır acılmaz herif aoca yardırıyor 2 slotun ortasınada kendi karakterini afk bırakıyor ona hoplaya zıplaya hepsine tek atıyor zaten gül gibi kasıyor

Trollde mastadonda sürekli baskınlara rağmen 3 kuruş için uğraşan emekçiler bide bunlar full itemli baskın gelse kesiyor cayır cayır bus fragment kasıyor

Fakirin oyunda bile yüzü gülmez mi be

sEnDe_fUlL_İtEm_Ol_sEnDe_kAs

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Dc premium alıp 1 ay boyunca o spotta kalan bir oyuncunun pk'ya döndükten sonra Aoc basmaya gidince pk ortasında farm yaptığını gördüm. 1 bus alıp bırakacağım diyordu, muhtemelen bir tür hastalık
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.