Results 1 to 4 of 4

Angry Hesabım neden kapatıldı? Hiç bir uygulama kullanmama rağmen hesap tpt ban yedi!!!

Uzun zamandır oynamadığım oyuna twitch yayınlarını izlerken tekrar başlama kararı verdim. Oyuna giriş yaptığımda farkettimki pazar yapmak bile parayla olmuş. Araştırdım ettim, hileciler için bir önlem demişler hak verdim oyuna para yatırdım, akşamları işten gelince bakarım, iş yerinde belki pazara bırakırım falan diyerek oyuna tekrardan başladım. Daha oyuna başlayalı 3-4 gün oldu, yavaştan karakteri kastım yavaştan pazar yaptım derken bir baktım ki süresiz ban yemişim. Ticket atmak için bile npoint istiyor. Bu zamana kadar harcadığım zamanada yatırdığım parayada yazıklar olsun.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir, bu nedenle Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet göndermeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri gerekli incelemenin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bilet göndermenin herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Yalnızca bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunması gerekiyor. Hesabınızda Npoint bulunmuyor ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan ceza aldığınız hesap adına bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra yeni bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla gönderdiğiniz bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Destek bileti göndermek için tıklayın.

Ek olarak aşağıdaki sabit konuyu inceleyebilirsiniz.

KO Ban/Jail/Unblock - Bilet Oluşturma Rehberi

İyi forumlar.

Sadece hesap desteği vermeniz için akıbeti ne olacağı belli olmayan bir hesaba yine para yatırıp hesapla ilgili bilgi almam mı gerekiyor? Yada başka bir hesap açıp ona mı para yatırmalıyım tanıdığım kimse yok oyunu oynayan bir arkadaşım yok.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by SirJackSparrow View Post
    Sadece hesap desteği vermeniz için akıbeti ne olacağı belli olmayan bir hesaba yine para yatırıp hesapla ilgili bilgi almam mı gerekiyor? Yada başka bir hesap açıp ona mı para yatırmalıyım tanıdığım kimse yok oyunu oynayan bir arkadaşım yok.
    Merhaba,

Bilet göndermek için hesabınızda yalnızca 1 Npoint olması yeterlidir, bilet gönderdikten sonra herhangi bir Npoint kaybı olmamaktadır.

Discord ve Twitch üzerinden yapılan canlı yayınlara katılarak Npoint kazanma fırsatını elde edebilirsin.