Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Banned

Question Disiplin Zindanı-Yanlışlık

Merhabalar,

Karakterim 2 gün önce disiplin zindanına gönderildi. Bilgisayarımda hiçbir illegal program yok. Knight, epicgames ve steamden başka birşey yoktu zaten. Ticket attım 2 kere. Sistem tarıyor, bilgisayarınızda illegal program var gibi cevaplar geldi. Ama hiçbir illegal program yok. Karakter itemsiz 69 lwl bi warrior. Görev itemi var. Şu an yeni hesap açsam kaybetcek birşey yok yani. Fakat benim sorunum, bilgisayarımda zaten illegal birşey yoktu. Ya yine jail yerse, ticket atarak bile hakkımı arayamıyorum. Büyük bi güvensizlik oldu. Yapılabilcek birşey var mı acaba?
    Last edited by SkCLucky; 08-24-2020 at 05:12 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    Yine hapse girme ihtimali yüksek format atmadan hapisten çıkarma derim

Banned
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Yine hapse girme ihtimali yüksek format atmadan hapisten çıkarma derim
    Hocam format atsamda yine aynı şeyler olucak epicgames ile steam. GTA 5 75-80 GB üstelik. Bir yanlışlık olduğuna kesinlikle eminim. Bilgisayarda hiçbir şey yok illegal olarak.

Aynı durum bende de oldu 2 83 charım dururken bir tane ezik 61 lwl tam olarak 30 dk durduğum bir karakterimi illegal bir durumdan zindana yolladılar. Bende o zaman anladım bu oyunun niyetini şimdi 2 charıma ring bastım ve kurtulmaya çalışıyorum bu oyundan sana tavsiyem sende kurtul

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bilet sisteminde kanıt sunma zorunluluğu yoktur, lütfen sisteminizi tamamen illegal programlardan arındırdıktan sonra giriş sağlayınız.

*Hapise girme olayınızda epicgames ve steam'ın hiç bir ilgisi yoktur.

Banned
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bilet sisteminde kanıt sunma zorunluluğu yoktur, lütfen sisteminizi tamamen illegal programlardan arındırdıktan sonra giriş sağlayınız.

*Hapise girme olayınızda epicgames ve steam'ın hiç bir ilgisi yoktur.
    Hocam foruma 3-4 kere konu açtım, bu da onlardan biri. Hepsinide Türkçe olarak açtım. Bilgisayarımda hiçbir illegal program yoktur diye Türkçe olarak yazdım. Burada neyi anlamadınız, sisteminizi tamamen illegal programlardan arındırdıktan sonra giriş sağlayınız yazıyorsunuz? Oyun bilgisayarım olduğu için Knight Online i epicgames ve steam launcherları var, birde o platformlardan aldığım oyunlar var. İllegal program yok. Zaten başak program yok, bunların haricinden birşey yok. %100 eminim yanlışlık olduğuna. Ceza alan oyuncuların %99 u hakettiği için kurunun yanında yaşta yansın mantığı var, ve oyuncusuna hiçbir değer vermiyor bu oyun. Yine ceza alan oyuncuların çoğu, illegal program kullananlar, yaptıklarının farkında oldukları için kanıt bile istemiyorlardır zaten. Ben kesinliklie eminim yanlışlık olduğuna ama yetkililer ya tükürdüğünü yalamak istemiyor ya da oyunculara hiç değer verilmiyor. Foruma konular açtım, biletler gönderdim. Yetkililerden adamakıllı bir cevap bile gelmedi. 0 TL'lik hesap, yeni karakter açsam 1 günde aynı görev itemlerini rahat rahat alırım, ama yine böyle birşey olmayacağının garantisi yok ve olursa bizle ilgilencek birilerinin olmadığının garantisi artık var.

Banned
    Quote Originally Posted by sem_aPfbu2YF View Post
    Aynı durum bende de oldu 2 83 charım dururken bir tane ezik 61 lwl tam olarak 30 dk durduğum bir karakterimi illegal bir durumdan zindana yolladılar. Bende o zaman anladım bu oyunun niyetini şimdi 2 charıma ring bastım ve kurtulmaya çalışıyorum bu oyundan sana tavsiyem sende kurtul
    Hocam 2008 yılında bırakmıştım. Yeni serverda başladım arkadaşlarla tekrar. Sonra yine bıraktım. Şimdi JR' lere girmek için bir karakter oluşturayım istedim. Hesabı bile çok yeni açdım. Trade açmak için cash çektim, ardından çar disiiplin zindanına gitti. Derdimide anlatamıyorum ki, bilgisayarımda illegali geçtim, saydıklarımdan başka program yoktu diyorum, hala illegal programı temizleyin diyorlar. Ticket atarak bir yanlışlık olduğunu, tekrar incelemelerini izledim ama nafile. Oyuncusuna hiç değer vermiyor.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Alcarinnquee View Post
    Hocam foruma 3-4 kere konu açtım, bu da onlardan biri. Hepsinide Türkçe olarak açtım. Bilgisayarımda hiçbir illegal program yoktur diye Türkçe olarak yazdım. Burada neyi anlamadınız, sisteminizi tamamen illegal programlardan arındırdıktan sonra giriş sağlayınız yazıyorsunuz? Oyun bilgisayarım olduğu için Knight Online i epicgames ve steam launcherları var, birde o platformlardan aldığım oyunlar var. İllegal program yok. Zaten başak program yok, bunların haricinden birşey yok. %100 eminim yanlışlık olduğuna. Ceza alan oyuncuların %99 u hakettiği için kurunun yanında yaşta yansın mantığı var, ve oyuncusuna hiçbir değer vermiyor bu oyun. Yine ceza alan oyuncuların çoğu, illegal program kullananlar, yaptıklarının farkında oldukları için kanıt bile istemiyorlardır zaten. Ben kesinliklie eminim yanlışlık olduğuna ama yetkililer ya tükürdüğünü yalamak istemiyor ya da oyunculara hiç değer verilmiyor. Foruma konular açtım, biletler gönderdim. Yetkililerden adamakıllı bir cevap bile gelmedi. 0 TL'lik hesap, yeni karakter açsam 1 günde aynı görev itemlerini rahat rahat alırım, ama yine böyle birşey olmayacağının garantisi yok ve olursa bizle ilgilencek birilerinin olmadığının garantisi artık var.
    Kurunun yanında yaşta yanma olayı manuel taramalarla tamamen ortadan kaldırıldı. Sizin hangi tarihte hangi dizinde illegal yazılım bulundurduğunuz veya kullandığınızın kanıtları mutlaka vardır, "haksız zindan" diye bir şey yoktur.

Kurunun yanında yaş yanmıyor. Sizler bunu kasıtlı yapıyorsunuz benim bilgisayarım da illegal bir şeyler varmış ama aynı PC ile hiçbir şekilde format atmadan başka bir charla oynamaya devam ediyorum. İşte olay burda çelişiyor. Ben o 1200 cashı çekecem. Haram zıkkım olsun. Bu zihniyetle devam edin yakında bu forumda konu açacak adam bulamayacaksınız.

Banned
    Bu oyunda yanlışlık olmaz olsa bile yanlışlıkla olmuştur.
    En iyisi format yeni çar yeni maceralara yelken açmanı tavsiye ederim.