Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thumbs up Base oyunculari açiklama bekliyor

Ben clanım ve bir çok user şuanda DİEZ serverında oynamaktayız bugün gerçekleştirilen en küçük boss event de bile base oyuncuları dikkate alınmaması bizler üzmüştür base haritası için hiç bir yenilik gelmemesi dikkate alınmaması yok sayılması bizleri yıpratıyor oyun yetkililerinden şuanda aktif olan base haritası için bir yenilik bekliyoruz basede olan bu kadar user varken hiç bir şey yapılmıyor önerilerimiz aşağıda belirttiğimiz gibidir.

Canlı yayında sevgili Khenarth yeni sunucularda Base haritasının aktif olmayacağını söylemişti. Base olan sunucular aşağıdaki gibidir.
    Ares
    Diez
    Gordion
    Rosetta
    Destan

Base Haritası için yapılması beklenen öneriler

1.Base level sınırı değiştirilip 72 yükseltilmesi.Priestlerde toplu CC magelerde 70 nova 72 staf Warior 70 skil Asas 70 skil gibi yeni skillerin gelmesiyle PK user artış ve patlama olacaktır.
    2.Base Haritasının eski Ronark Land Haritası oyuna entegre edilip nostalji CZ uygulanması herkes eski oyunu özlüyor ve bu bir gerçek
    3.Base Haritası üzerinde yeni etkinlikler Biftros felankor vb
    4.Bugün olan BOSS ETKİNLİGİ gibi etkinliklerde şuanda aktif olan base haritasında oynayan oyuncuları dışlayıp dikkate almamaktan vazgeçilmelidir bizlerde bu oyunu oynuyoruz.

DİEZ BASE haritası üzerinde son 1 ay içerisinde oynayan oyuncuların çektiği Clan tanıtım ve Pk filmleri aşağıda mevcuttur user durumu gözler önündedir bu konu altına gerekli geri dönüşler beklemekteyiz lütfen yetkililer tarafından açıklama yapılsın.

UnforgettableS Clan 2020 Tanıtım filmi

UnforgettableS Clan Mage VİDEO

Sunraise Clan PK movie

Last edited by SkCLucky; 07-24-2020 at 09:55 AM.

DİEZ Base farklı clan üyeleri ve farklı videolar tek mesajda paylaşım olmadığı için ektedir user durumu Videolarda mevcuttur

Potencia Clan Pk movie

[/B]
    M4CHINE BASE TRAİLER

KSG CLAN BASE DİEZ

Last edited by SkCLucky; 07-24-2020 at 09:55 AM.

Senior Member
    Sunulan ilk iki madde oyun tarihinin en iyi önerilerden diyebilirim. Sunulan bu iki öneri bu arkadasin oyun birikiminin ne denli fazla olduğunu bize gösteriyor.Sayet ben yapımcı firma olsam iş teklifinde bile bulunurdum...

Base oyuncusu yoktur, base farmcısı vardır. heşteg base kapatılsın.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    72 lv e çıkınca krowaz silahlar baseye inecek demektir

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben de diezdenim, başarılar arkadaslar.
    Base, ardream çook uzun yıllar önce gerçekten cok zevkli PKların atıldıgı yerlerdi.
    Ne zaman ki Cz deki +10lu +4lü tipler birbilerini kesemedklerinden canları sıkılıp yan çarlar açmaya karar verdiler, ardream de base de bitti.

Boss evente gelince, GMler de demiştir, bir boss event yapalım dedik, ne İsa ya ne Musaya yaranamadık
    İnan ki, eger RLB de bile boss event yapsalar yine aynı klanlar drop alırdı, siz hiç kendinizi üzmeyin.
    Biz alıştık artık

İstisnası, steamKOda öyle yapıyorlardı sanırım, drobu çok kesen partye değil, son vuruşa veriyorlardı.
    Zaten moradon haritasında yapıyorlardı. Şanslı garibanlara da bişiler düşüyordu.
    bizim KO da böyle bişi gören oldu mu?

Drop nasıldı sorsak bir de, ben iyi bişi görmedim, belki bakmadıgım zamanda attılar bilmiyorum, malum Nasrettin hocanın eşeği olduk son dönemlerde, bilen?
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Base 70-72 lvl sınırı olsun, krowaz silah/zırhların lvl sınırı 75 olsun. CZ'nin yarısı baseye geçmezse bi şey bilmiyorum. Hiç yeni server filan açmaya gerek yok. En güzel harita basenin ama sırf toplu cure ve 70 skilleri yok diye oynamayan çok kişi var. Biz 2-3 yıl öncesine kadar mage ekiple oynuyorduk basede ve gayet de zevkliydi. Ama yeni serverlerde base açmayan mgame, eski serverlerdeki base için düzenleme yapmaz. Yani ihtimal düşük. Kısacası oyna devam..

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Cap 70-80 oyunun en iyi sürümleri yeni sunucular cap 80 ile açıldı ve 83 geldiğinde neler olduğunu hep beraber gördük mage oynayan ekipler warriore melee diye tabir edilen classlara geçmeye çalıştı çoğu geçti fakat tutunamayıp sunucu değiştirdi yada hüsranla oyunu bıraktılar yapımcıların pervasızca yeni item ekleyerek sunucu ömrünü uzatma çalışmaları boşunadır krowaz geldiğinde yine aynı olaylar başlayacak tutunbilen devam edecek tutunamayan bırakacak çünkü herkese yetecek kadar bir harita ve mob yok eskisi gibi mageler alanla czde Ewil dönemiyor farm yapabilecekleri bir slot yok

Diez gibi eski bir sunucuda eskiyi yaşamak için mi dizildi o karakterler yoksa oyunun dengesini alt üst eden Shell sonrası itemlerden kurtulmak için mi ?

Sonuna kadar katıldığım bir konu bade oyunun en zevkli haritası ve gereksiz patlamalı çatlamalı silahların girmediği bir harita andream kapatılıp basenin bile açılması çok daha mantıklı

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Öneri güzel fakat mgamenin baseyi hiç bir zaman düşünmediği o kadar belli ki. Yıllarca base oynamış bir oyuncu olarak tam destek! Arkadaşların dediği gibi krowaz silahlarıda +75 olursa bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.
    Last edited by FearlessTheTurk; 07-24-2020 at 01:28 PM.