Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Forumda birisi vardı, ben kullanıyorum ama hiç ceza almadım diyen. Bir süre sonra sebepsiz yere hapse düştüm diye konu açmıştı. Bu gibi durumlara düşmemek için lütfen hurafelere inanmayınız ve oyun kurallarına uyunuz.
    Sayın moderatörüm lütfen saygısızlık yaptığımı düşünmeyin veya bir ithamda bulunduğumu. Nerdeyse kulaklığınıza kadar macro destekli ürün kullanıyorsunuz bir kere bile seytan dürtmedi mi? Üstelik asas playersiniz. Gerçekten macronun sağladığı üstünlük olmasa ceza vermezdiniz. Bu tarz oyuncularla nasıl baş ediyorsunuz?

Sirius ardreamda rastgele pm atın birilerine macro ayarı söylüyorlar okadar rahatlar. Bufcu bile macroyla towndan buf atıyor.

Sabah 7de deruvise giren adam gece 2 de çıkıyor macro sayesinde. Bizzat konuştum. Eee normal player 3lu5li yaparken pot basamazken üstümüze ok kusturuyor resmen. Report edince oyun ici incelenecek diyorlar. Ama adamlar halen online.

Şu makro olayı serbest olsa veya açan kişi anında banlansa olmaz mı? Simdi ben adamlara özeniyorum yıllarca hapse girmedik diyorlar günde 2 saat elle farm yapmak bir seyler katmıyor chara. sırf yakalanma ihtimali için kullanmamak saçma.

Macro hakkında çalışma yok mu? Şu durum bile makroya teşvik. Anında ceza almaması yani.
    Last edited by sontaran; 07-24-2020 at 10:29 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sontaran View Post
    Sayın moderatörüm lütfen saygısızlık yaptığımı düşünmeyin veya bir ithamda bulunduğumu. Nerdeyse kulaklığınıza kadar macro destekli ürün kullanıyorsunuz bir kere bile seytan dürtmedi mi? Üstelik asas playersiniz. Gerçekten macronun sağladığı üstünlük olmasa ceza vermezdiniz. Bu tarz oyuncularla nasıl baş ediyorsunuz?

Sirius ardreamda rastgele pm atın birilerine macro ayarı söylüyorlar okadar rahatlar. Bufcu bile macroyla towndan buf atıyor.

Sabah 7de deruvise giren adam gece 2 de çıkıyor macro sayesinde. Bizzat konuştum. Eee normal player 3lu5li yaparken pot basamazken üstümüze ok kusturuyor resmen. Report edince oyun ici incelenecek diyorlar. Ama adamlar halen online.

Şu makro olayı serbest olsa veya açan kişi anında banlansa olmaz mı? Simdi ben adamlara özeniyorum yıllarca hapse girmedik diyorlar günde 2 saat elle farm yapmak bir seyler katmıyor chara. sırf yakalanma ihtimali için kullanmamak saçma.

Macro hakkında çalışma yok mu? Şu durum bile makroya teşvik. Anında ceza almaması yani.
    Selam,

Aslında Eryudes'in açtığı konuda sorduğunuz tüm soruların cevapları detaylı olarak yazmaktadır. Benim donanım merakım uzun zamandan beri var sürekli güncelleme yapıyorum. Attığım listeyi saygısızlık olarak algılamayın ama kulaklığımın makro ayarı yok. Klavye ve mouse üzerinde CS Go'dan tutun, GTA5'e kadar aklınıza gelecek en güncel oyunların makroları otomatik kayıtlıdır ama merak edip bile kurcalamadım. Knight Online'a Ares sunucunda oynayanlar bilir savaştan savaşa giriyorum ve herkes gibi ölümlüyüm Bu aralar evde uzun soluklu tadilat işlerim olduğu için oyuna da giremiyorum.

Intel Kaby Lake Core i7 7700K 4.2GHz 8MB Cache LGA1151
    Asus STRIX Z270E GAMING Intel Z270 3866MHz(O.C) DDR4 LGA1151
    ASUS GeForce GTX1080 Ti OC 11GB GDDR5X 352Bit DX12 STRIX-GTX1080TI-O11G
    Corsair Vengeance RGB Pro 32GB(4x8GB) 3600MHz DDR4 C18 RGB Ram
    XPG Spectrix S40G RGB PCIe Gen3x4 512GB 3500MB/s-3000MB/s M2 SSD
    Kingston HyperX Fury 480GB 500MB-500MB/s Sata3 SSD SHFS37A/480G
    Kingston HyperX Fury 120GB 500MB-500MB/s Sata3 SSD SHFS37A/120G
    WD Green 2TB 64Mb Sata III 6Gbit/s 3,5" WD20EZRX
    Thermaltake Water 3.0 Riing RGB 360, Water Cooling
    Thermaltake View 31 TG Midi Tower Black
    Thermaltake Toughpower Grant RGB 850W 80+ Gold Retail
    ASUS 27" PG27VQ 1Ms 165Hz G-SYNC WQHD 1800R HDMI+DP+USB Curved Gaming Monitor
    CORSAIR Void PRO RGB Wireless Gaming Headset - Dolby 7.1 Surround Sound Headphones for PC - Discord Certified - 50mm Drivers - Carbon
    CORSAIR ST100 RGB Premium Headset Stand with 7.1 Surround Sound - 3.5mm and 2xUSB 3.0
    Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard
    Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Tunable Gaming Mouse
    CORSAIR MM800 Polaris RGB Mouse Pad
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    yıl 2010 arkadasım o zamanın parasıyla **** almıştı nasıl bişey olduğunu anlatmıştı. dinledikten sonra benim aklıma takılan şu oldu, skillere sen basmıycaksan adamı da sen kesmiyosun demektir ne manası var diye. sonradan gördüm ki eskiden arenaya girmeyen adam arenadan çıkmaz oldu, tamamen ego tatmini işte. makro bittiği gün herkes asasını bozarken bende asasıma geri dönerim
    Last edited by ScORp_LiON; 07-24-2020 at 11:45 AM.
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    yıl 2010 arkadasım o zamanın parasıyla ***** almıştı nasıl bişey olduğunu anlatmıştı. dinledikten sonra benim aklıma takılan şu oldu, skillere sen basmıycaksan adamı da sen kesmiyosun demektir ne manası var diye. sonradan gördüm ki eskiden arenaya girmeyen adam arenadan çıkmaz oldu, tamamen ego tatmini işte. makro bittiği gün herkes asasını bozarken bende asasıma geri dönerim
    Yani hiç bir zaman oyuna dönemiceksin kardeşim. Kısacası diyorlar ki macro kullan afk kalmazsan testipiti zor cunku hapse halen atmdıklarımız var. Ama gunun birinde hapiste başlarsanda ağlama yasak 100tl ver.
    Last edited by ScORp_LiON; 07-24-2020 at 11:45 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    yıl 2010 arkadasım o zamanın parasıyla **** almıştı nasıl bişey olduğunu anlatmıştı. dinledikten sonra benim aklıma takılan şu oldu, skillere sen basmıycaksan adamı da sen kesmiyosun demektir ne manası var diye. sonradan gördüm ki eskiden arenaya girmeyen adam arenadan çıkmaz oldu, tamamen ego tatmini işte. makro bittiği gün herkes asasını bozarken bende asasıma geri dönerim
    Adam keserken neyse de bu oyun seni bilgisayar başında saatlerce exp/farm yapmaya zorluyorsa yapacak hiçbir şey yok. Kimse saatlerce elle 3 5 oynamaz rr skill yapmaz.

Banned
    Şimdi neye karar verildi ağalar.
    Napsın bu millet ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Şimdi neye karar verildi ağalar.
    Napsın bu millet ?
    Anladığım kadarıyla afk kalmayacaksanız kullanın, cevrenizde kullanan kim varsa hapise girmeyebilir ama bi gün siz girerseniz ağlamayın diyorlar. Mesela ben bugün kullanıyorum adam 3 aydır kullanıyor yarın hapse girersem zırlama diyorlar. Veya 3 ay kullandın sonra ara verdin 20gün sonra chara girince hapiste doğarsa ağlama diyorlar)

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Forumda birisi vardı, ben kullanıyorum ama hiç ceza almadım diyen. Bir süre sonra sebepsiz yere hapse düştüm diye konu açmıştı. Bu gibi durumlara düşmemek için lütfen hurafelere inanmayınız ve oyun kurallarına uyunuz.
    kardeş benim sadece ft için girdiğim mageyi makrodan hapse atmışsınız. mageyle ne makrosu kullanacağım çok merak ediyorum.

Kendi diktatörlüğünüzü filan mı kurdunuz siz? Yorum yapıyoruz, ne bir argo kullanmışım ne başka bişey. Yapılan yanlışı söylüyorum, ayıbınızı söylüyorum hemen yorumum siliniyor. Bu keyfi yaptığınız hareketler yüzünden binlerce user kaybettiniz kaybetmeyede devam edeceksiniz. Burası sizin babanızın çiftliği değil. Kafanıza göre insanların size yanlışlarınızı söylediğinde asıp kesip cezalandıracağınız bir yer değil. Devam edin böyle hadi bunuda silin.. 5-10 kişilik bir grup oluşturmuşsunuz asıyorsunuz kesiyorsunuz. Dünyada hiç bir ülke bile böyle yönetilmiyor. 0 hatasız sanıyorsunuz kendinizi. Ve en ufak bişeyde karşı tarafı cezalandırmaya yada yazdığı şeyi ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Kocaman yazık size. Kos koca knightı ne hale getirdiniz. Silin bunuda silin. Forumdanda banlayın içiniz rahat olsun.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Silinen yorumunuzu kontrol ettim. Raporlama gönüllülükle yapılır, kendi isteğinizle yapabilirsiniz. Raporunuzu yetkili kontrol eder, kanıtınız yeterliyse işlem yapar. Yeterli değilse veya şüpheliyse gerekli kontrolleri sağlar. İllegal bir durum varsa işlem yapar. Oyun içi kontroller belirli bir rutin çerçevesinde yapılır. Bu rutinlerde görülenler ayrıca ceza alır. Cümlenizin sonunda ironi yaparak ya da ciddi şekilde bu sizin niyetinize bağlı, illegal kullanımına teşvik edici bir cümle kullanamazsınız. Lütfen forum kurallarına uygun davranın.