Results 1 to 9 of 9

Thread: Forum banı hk

Forum banı hk

forum nick : burakonemm94

yaklaşık 5 dk önce SkCLucky tarafından iftiraya uğrayarak forumdan 2021 ye kadar uzaklaştırıldım
    gerekçe olarak hakaret yazıyor , gerçekten hakkında söylelenenler doğruymus . sivil hayatında çok ezildiği için burdaki modluğunu çok büyük bir özellık sanarak diktatör gibi kimseyi banlamaya hakkı olduğunu düşünmüyorum
    ne dedım ne dedim , illagel adamların ceza alması istedim , ne ıstıyorsun bizdemi illagel olalım ?

BİR TANE YETKİLİ KONUYA BAKMASINI VE HAKKSIZ CEVA VEREN MOD HAKKINDA İŞLEM YAPILMASINI RİCA EDIYORUM . KIMSEYE HAKARET ETTMEDIM . GÖRÜLMESİN DİYE BU KONUYA SİLERSENİZ BEN BİR ŞEKİLDE O YETKILIYE BUNUDA BELİRTEREK ULAŞICAM , KİMSE KEYFİ İŞLEM YAPAMAZ!

Senior Member
    Merhaba,

Şikayetleriniz forum üzerinden alınmamaktadır.Lütfen CR ekibine mesaj gönderiniz.

Keyifli oyunlar !

Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Merhaba,

Şikayetleriniz forum üzerinden alınmamaktadır.Lütfen CR ekibine mesaj gönderiniz.

Keyifli oyunlar !
    Çok haklısın nasıl unuttum ben bunu

Senior Member
    Quote Originally Posted by mer_U9Xlf7Fs View Post
    Çok haklısın nasıl unuttum ben bunu
    sana dejavu yaşatmak istedim sadece birazdan skclucky gelip aynı şeyi yazdığında şok olma alış diye

Senior Member
    Valla kardeşim daha 1 hafta olmadı hakkımı ararken dalga geçiyordunuz şakır şakır forum banları uçuşurken öyle izleyip gülüyordunuz. Oturdum keyifle izliyorum. Ben bıraktım hiç bir şeyde umrumda değil. Senin tabirinle adamlar seni haksız banlıyor halen bir medet umuyorsun bırakmak yerine, dışarıdan bakınca iradesiz ve gülünç duruyorsun malesef

sana dejavu yaşatmak istedim sadece birazdan skclucky gelip aynı şeyi yazdığında şok olma alış diye
    biliyorum o yüzden tiye aldım bende kanka

Senior Member
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Valla kardeşim daha 1 hafta olmadı hakkımı ararken dalga geçiyordunuz şakır şakır forım banları uçuşurken öyle ileyip gülüyordunuz. Oturdum keyifle izliyorum. Ben bıraktım hiç bir şeyde umrumd değil. Senin tabirinle adamlar seni haksız banlıyor halen bir medet umuyorsun bırakmak yerine dışarıdan bakınca iradesiz ve gülünç duruyorsun malesef
    Kesinlikle katılıyorum.

Bunun tek bir çözümü var onların sana haklı ban attığını düşünüyorsan banının geçmesini beklersin ama haksız ban atıldığını düşünüyorsan bir daha bu foruma adımını atmazsın sen foruma adımını atmazsan bu forumdaki günlük aktiflik hergün azalacak buda foruma dezavantaj sağlıyacak yani tepkinizi böyle gösterebilirsiniz.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Öncelikle sizi ben uzaklaştırdım. Profilinize bakarsanız sebebini ve süresini görürsünüz. Aşağılayıcı sözler söyleyip fikir beyan ettiğinizi sanıyorsunuz ve hala öyle devam ediyorsunuz. Bu şekilde devam ederseniz bütün forum hesaplarınız için aynı işlemi uygulamak zorunda kalacağım. Konu yoruma kapatılmıştır.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mer_U9Xlf7Fs View Post
    forum nick : burakonemm94

yaklaşık 5 dk önce SkCLucky tarafından iftiraya uğrayarak forumdan 2021 ye kadar uzaklaştırıldım
    gerekçe olarak hakaret yazıyor , gerçekten hakkında söylelenenler doğruymus . sivil hayatında çok ezildiği için burdaki modluğunu çok büyük bir özellık sanarak diktatör gibi kimseyi banlamaya hakkı olduğunu düşünmüyorum
    ne dedım ne dedim , illagel adamların ceza alması istedim , ne ıstıyorsun bizdemi illagel olalım ?

BİR TANE YETKİLİ KONUYA BAKMASINI VE HAKKSIZ CEVA VEREN MOD HAKKINDA İŞLEM YAPILMASINI RİCA EDIYORUM . KIMSEYE HAKARET ETTMEDIM . GÖRÜLMESİN DİYE BU KONUYA SİLERSENİZ BEN BİR ŞEKİLDE O YETKILIYE BUNUDA BELİRTEREK ULAŞICAM , KİMSE KEYFİ İŞLEM YAPAMAZ!
    Geçmiş döneme ait bütün postlarınızı inceledim. Size bugüne kadar fazlasıyla tolerans gösterilmiş ve forumu özgürce kullanabilmeniz için olanak sağlanmıştır. Özgürlük diğer insanlara hakaret etmek değildir. Aynı şekilde oyun içinde de ceza almışsınız ve foruma konusunu açmışsınız. Bu da gösteriyor ki gündelik olarak bu üslupla konuşuyorsunuz. Gerçek anlamda moderatörlerle ilgili şikayetlerinizin hepsini değerlendirmeye alabilirim ancak hiçbir moderatöre hakaret etmenize izin veremem.

Merhaba,

Keyifli oyunlar !
    Lütfen forumda trollük yapmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.