Results 1 to 2 of 2

Angry Yeter artik!!!!!!

Bu zamana kadar sustum ama şahsen ben artık kaldıramıyorum bazı şeyleri. Bu oyunu 13-14 senedir oynuyorum, son zamanlarda oyun artık dayanılmaz hale geldi. Özellikle ardreamda asası, okcusu hatta magesi, warrioru hepsi makro kullanıyor neden bişey yapılmıyor bunlara? Oyun içi bunlara sövdüğümüzde bize küfürden ban atmasını biliyorsunuz neden onları banlamıyorsunuz? Şimdi diyeceksiniz ki crye atın falan atsak ne değişiyor söyleyin bana? Eskiden gmler slotları gezerdi kimde illegal bir şey varsa direk sınırsız ban atardı şimdi neden hiçbir şey yapılmıyor? Oyuncu kaybetmekten mi korkuyorsunuz bilmiyorum ama bu şekilde resmen hileye göz yumuyorsunuz. Bu makronun koxptan farkı ne kardeşim biri anlatsın bana. 3 kuruşluk itemi olan açıyor makroyu sanki 8li vuruyormuş gibi skill atıyor, aynı şekilde insan üstü minör atıyor. İtemli olan kolsuzlarda aynı şekilde. Hiç mi gözünüz görmüyor hiç mi çıkıp denetlemiyorsunuz pk alanlarını? yıl olmuş 2020 hiçbir güvenlik önlemi alınmaz mı bu tarz illegal programlara? Bu oyunu legal şekilde oynamaya çalışan insanlara hiç mi saygınız yok? crye atılsa bile 10 günden aşağı anca görülüp yaptırım uygulanıyor, uygulansa da 3 gün hapise gönderiliyor oda ayrı bir komedi. Sınırsız ban atmak size ne kaybettirir açıklar mısınız? Cümlelerimi seçerek kullandım biraz ağır olmuş olabilir ama artık doldum taştım, lütfen şunlara artık göz yummayın rica ediyorum oyundan soğuttunuz bizi...

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Öncelikle bölüme açtığınız en son şikayet raporu 2018 yılına ait ve bu raporlara da max 24 saat içerisinde cevaplanıp tarafınıza bilgi verilmiş. Lütfen insanları yanlışa yönlendirecek kelimelerden uzak durunuz!

Buna ek olarak oyun içi slotlar 7/24 GM ekiplerince kontrol edilmektedir. Bununla birlikte resmi foruma açılan 226 serilik ceza alan oyuncular hakkındaki konulara forumun genel bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen şikayetlerinizi Cheat Reports bölümü üzerinden yapınız.

İyi forumlar.