Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Dark Knight Crossbow Kilitleme Özelliği

Kendi gözlemlediğim kadarıyla Dkc kullanan biri light ve ya ice shoot vurmasa bile uzaktan, her hangi normal bir skill ile hatta R atak ile karşı tarafı dondurabiliyor. Ve bu tür donmalarda yeşil patlama efekti de göremedim. Bu bilgiye herhangi bir yerde ulaşamadım. Bilen arkadaşlar lütfen bu bilginin doğruluğunu onaylayabilir mi ?

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    DKC'li adamın ekranında patlama efekti oluşur. DKC'li düşman uzaktaysa belki sende görünmeyebilir efekt. Tıpkı uzaktan yediğin 60 novasının efektinin sende görünmemesi gibi.

Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Ben de Dkc kullanıyorum. Sırf bu olayı denemek için uzakdan basit skiller ile vurmayı deniyorum (ligt ve ice shoot hariç) Karşı tarafın bazen donduğuna fakat hiç bir efekt çıkmadığına şahit oldum. Fakat bu bende oluşan bir bug mu yoksa normal mi çözemedim. Yeşil efekt çıkmadan da donduruyor sanıyorum. Bir türlü tam emin olamadım.

Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yanlış anladın dostum, ben de yıllardır archer oynuyorum. Sadece dkc nin özellikleri hususunda bilenlerden yardim istedim.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben bu yaydan atak yediğimde ekranımda siyah çizgiler dumanlar bişiler oldu, çar dondu ama tektim heal bişi almadım belrigin bir damage fln olmadı, partyde renk değişti diye mage cektiydi glb. TP ettiriyor mu?
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Ben bu yaydan atak yediğimde ekranımda siyah çizgiler dumanlar bişiler oldu, çar dondu ama tektim heal bişi almadım belrigin bir damage fln olmadı, partyde renk değişti diye mage cektiydi glb. TP ettiriyor mu?
    O bowun ana özelliklerinden biri scream. Yani 3 saniye kadar donduruyor. Fear efecti de yesil siyah renkli patlama efekti.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Ihazred View Post
    O bowun ana özelliklerinden biri scream. Yani 3 saniye kadar donduruyor. Fear efecti de yesil siyah renkli patlama efekti.
    Options'dan range of effect'i 10 a çek gözükür

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Patlamasında bug var diyebiliriz. Bazen efekt oluşmasına rağmen düşman hareket etmeye devam ediyor. Bazen de efekt gözükmemesine rağmen düşman hareket edemiyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Dkc 2 özelliği var 777 hasar ve kitleme. Özellik bazen ikisi bazen teki işliyor olmalı.
    Hasar özelliği tutunca efekt çıkıyor, sadece kitleme tutarsa bu yüzden efekt gözükmüyor.

Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Dkc 2 özelliği var 777 hasar ve kitleme. Özellik bazen ikisi bazen teki işliyor olmalı.
    Hasar özelliği tutunca efekt çıkıyor, sadece kitleme tutarsa bu yüzden efekt gözükmüyor.
    Bu ikisinin de rastgele değiştiğini düşünüyorm. Bazen aşağıdan damage takibi yapıyorum. Hiç efekt çıkmamasına rağmen ekstra 3 - 4 kere 777 vurduğunu görüyorum. Yine bugün 10 metreden adama r ile ok attım ve adam dondu kaldı 3 saniye kadar. Ve herhangi bir efekt yine yoktu. Anladığım kadarıyla efekt random atıyor.

Tags for this Thread