Results 1 to 8 of 8

Magede +3 shio +8 garpmi yoksa +1 fr +8 sco staffmi yardim pls?

çift 70 mage için hangisi daha fazla damage atar butcem kisitli

+3 shio alip +8 garpmi alssam yoksa +1 flame ring alip +8 sco staffmi mage bilen arkadaşlar yardimci olursa iyi olur

dengesiz bi kiyas olmus ayni fiyatlara yapacagin en mantiklisi dual 2 fr 7 sco al daha cok damage gorursun

cift 70 icin bana gore rons staff iyidir questin varsa zaten staf almana gerek yok

unutma alacagin ring ve magic powerin damagelerini asiri etkiler staffta cok oynatmaz

Senior Member
    ice ol farklı ol boşver

Senior Member EraJacque16's Avatar
    nerede kullanıcagına göre degişir
    consume & adapt

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Kanka şimdi hasar diyorsan zaten fr her türlü önde ama mage ekibin yoksa fr zor olur. Cz için düşünüyorsan dual shio3 al kalkan al küp atarsin iş yaparsin

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by TAS59 View Post
    çift 70 mage için hangisi daha fazla damage atar butcem kisitli

+3 shio alip +8 garpmi alssam yoksa +1 flame ring alip +8 sco staffmi mage bilen arkadaşlar yardimci olursa iyi olur
    Farm için gibi duruyor, buz flameden bir yuzde 30 kadar daha az vurur ama buz yüzük +3, flame +1 aynı gibi olur. Ama devam edeceksen flame yuzuğü +2, 3 yapmaya flameden devam etsen gibi. Aslında bir fulitol alabilsen tam olcak.
    Yukarda yazmışlar da dogru değil elindeki silahın ap si çok etkili, yazdıgı flame/ice vs. damage den daha etkili AP. Bir de scorchng stafların rprsi biraz daha ucuz 50k kadar.
    PK ise başka şeyler önerilebilir, hngisi?

Senior Member enezx's Avatar
    Bence flame tercih etmelisin ilerde +7 quest staff basabilirsen silahı satıp takıları 2'lemeye başlarsın ileriye yönelik yatırım olur
    Bildiklerimiz bir damla, bilmediklerimiz bir okyanus.

Senior Member
    Ben şunu merak ediyorum atıyorum 56 veya 18 skilli. 7 hell blood old Fr ile mi daha çok vurur yoksa +2 +3 shio garp +7 ile mi