Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Rosetta psikolojik analiz.

Evet arkadaşlar aşağıda başımdan geçen bir olay anlatacağım ve eğer anlam verebilen olursa psikolojik ve karakteristik analizini yapmanızı rica ediyorum. Nickini tam hatırlamadığım * olması muhtemel oyuncu
    Delosta kat kat dolaşıp insanlar kesiyor. Sebebini sordugunda ise ''farm yapmayacaksınız ulan'' diyor. Kendisine durumu clanına ileteceğimizi söylediğmiizde ise''Biz clan olarak farmer darlıyoruz farmer istemiyoruz serverda'' diyor. Şimdi benım anlamadığım ilk konu bu adamlar milyarlar yatırmış güzelde bir ekip kurmuş hatta csw kazanabilecek kadar güzel bir ekip eyvallah lafımız yok. Peki bu kaleyi alıp oraya gidip boss keserken siz farm yapmış olmuyormmusunuz? herkesin oyuna dökecek milyarları olmak zorunda mı? bu nasıl bir psikoloji? yarın krallığa aday çıkarmaya yüzünüz olacak mı?

Ayrıca şu 2 konuda mantığı çözebilen varsa lütfen beni aydınlatsın ben anlamadım çünkü. Adam 83 lwl dizmiş charını kat kat dolaşıp 60-65 lwl adamları kesiyor. Bunun zevki nedir arkadaşım? nasıl bir haz duyuyorsun bundan. Eğer 12 yaş altındaysan çok normal bir duru. Eğer 12 yaş üstüysen gerçekten psikolojik bir bozukluk göstergesi olabilir. Aşağılık kompleksi ya da narsizm gibi.
    Son olarak bana en komik ve sinir bozucu gelen durum ise bu insan adam kestikce ''Ne mutlu Türk'üm diyene'' yazıyor. Abi bu ne demek. Napıyorsun yani vatana millete hayırlı bir iş mi yapıyorsun? milliyetciliği mi yayıyorsun? Ülkeyi ekonomik olarak kalkındırıp sosyolojik olarak mı düzeltiyorsun yani. '' Ne mutlu Türk'üm diyene'' nasıl bir alaka? nasıl bir bağlantı? Nasıl bir psikoloji?
    Last edited by GamesDepot; 07-22-2020 at 05:53 PM.

Bir takım ego tatmin çabaları.

cz boş arena boş delos dolu can sıkıntısına adam kesiyor işte

kardeş hayatta tatmin edecek hiç birşey mi yok 3 gblık oyunla ego tatmini nedir ben de bunu anlamıyorum

Senior Member enezx's Avatar
    Dostum aynı şeyi cz alanında da yapıyorlar ben sana dalmadım sende bana dalma. Herkes rahat rahat farm yapsın. Ama pvp alanı.
    Adamın keyfi o şekilde istiyor ve öyle oynuyor bunu sorgulamak adamı ifşa etmek nickini aşağılamak sana düşmüyor oyun bu herkes farklı. Kimi farm yapmaktan zevk alır kimi farmcı darlamaktan. Kimisi dediğin gibi yazılar yazıp kestiği kişiyi çileden çıkartmaktan zevk alır.
    Last edited by SkCLucky; 07-22-2020 at 07:24 PM.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

İşte adam böyle bir şeyden zevk alıyorsa psikolojik bir rahatsızlığı vardır diyorum ben de. Kendisiyle ilgili bir tatminsizlik. Çıkarım yapıyorum yani. Böyle kişiliklerin genelde sosyal olarak dışlanmış, hiç bir statü sahibi olamamış, insanlar tarafından ''boş adam'' diye nitelendirelen kişilikler olduğunu düşünüyorum. ne diyeyim umarım gerçek hayata yansıması çok ağır olmuyordur. İyi oyunlar, iyi zevkler. Son olarak Ne mutlu türk'üm diyene.
    Last edited by sch_3hDNxrBS; 07-22-2020 at 02:52 PM.

Senior Member
    Boşa çıkarım yapma isteyen istediğini istediği yerde istediği flood ile istediği şekilde keser.
    Last edited by SkCLucky; 07-22-2020 at 07:24 PM.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by UNF0RGIVENNN View Post
    cz boş arena boş delos dolu can sıkıntısına adam kesiyor işte
    Aynen öyle

Dayak yiyen? ahahahah bak sonrada çıkarım yapma diyorsun nasıl yapmayayım? bu oyunda birini kesince hele 65 lwl yan charını kesince kimseyi dövmüş, ezmiş, dayak atmış falan olmuyorsun oyun yahu bu oyun kendinize gelin. Yaptığım çıkarıma gelince psikoloji alanında dolu olduğumu düşünüyorum, nickini verdiğim şahıs mesleki ve sosyolojik açıdan iyi bir konumda olduğunu ıspatlaması durumunda 15 gb değerindeki itemi kardeşimize aktarıp oyunu sileceğime söz veriyorum.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Kardeşim yani adam salmak zorunda gibi davranmayın no vermiyor diye adam size musade etmek zorunda mi? Ayrı olarak savaşta 50 npnicin 35 level carları kesecez diye önden motor gibi koşuyorsunuz.
    Last edited by SkCLucky; 07-22-2020 at 07:25 PM.