Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Offline pazar

Junior Member

Offline pazar

Arkadaslar sabah ise gitmeden pazar kurup alt f4 cekip ciksak ve pc kapatsak elektrik masrafi olmasin diye cok iyi olmazmiydi ? Malum replikalarda gormustum bir zamanlar o yuzden soruyorum buraya gelme ihtimali olmaz mi ?

Senior Member
    Güzel olurda herkes her şeyi koyar, en az 500 sayfa pazar olur

Senior Member enezx's Avatar
    Açıkçası böyle bir şey gelirse her sunucuya 10 buy 10 sell, 20şer karakter pazara koyarım
    Mantıken herkeste benim gibi düşünür
    Sonra moradondaki yoğunluklardan oyun kilit geçmiş olsun

Gelmesi güzel olabilir ama gelmesini istemem şuan sırf fazla bilgisayar açmak için evine internet baglatan onlarca bilgisayarla meslek hâline getirmiş insanlar var karşınızda oyuna yüzlerce hesap sokarlar nefes alamayız

Senior Member Vrij's Avatar
    Evet bunu 16 yıldır birsürü sebepten dolayı istiyoruz ama olacagı da yok.
    Satışa bırakılmış pcler, ve fişte takılı kalmış şarj cihazları, stand by da kalmış tvler, receiverlar vs.
    Elektrik vampirleri bunlar!

şuan aktif olarak oynadığım bir oyun olan mu online'da söylediğiniz şey mevcut . Asıl olan serverında oynamama ramen toplam 1000 playerını bulunan bir oyunda pazarınızı kurup /offtrade komutu ile karakterinizi oyun icerisinde pazara bırakıp oyundan dissconnect oluyorsunuz. Ama bu kadar az playerı olmasına karşın adminler 2 3 günde bir servera reset atmak zorunda kalıyor cünkü inanılmaz sekilde bos beles pazar charları oyunda hic emek vermeksizin duruyor . knight online gibi kimisiniz gelir kapısı olarak gördüğü bir oyunda bunu yapmak imkansız bişey olarak görüyorum. Şahsen bazen pazara char koyacağım zaman bakıyorum elzem birşey değilse pc me yazık elektriğe yazık diye koymuyorum bile diğer türlü arkadaşlarında dediği gibi zibilyon tane karakter açıp pazara koyarlar

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Çoklu pcler genie,pazarda işgalciler slotta devam etsin umutsuzca beklemeye devam.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Güncel sorunlar düzeltilmezken bunu beklemek hayal olur arkadaşlar

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Z4taraaa View Post
    Arkadaslar sabah ise gitmeden pazar kurup alt f4 cekip ciksak ve pc kapatsak elektrik masrafi olmasin diye cok iyi olmazmiydi ? Malum replikalarda gormustum bir zamanlar o yuzden soruyorum buraya gelme ihtimali olmaz mi ?
    offline pazar olmalı bence de. wowdaki gibi bi müzayede evi uygulaması olsun pazarda.hali hazırda zaten vergi kesiliyor aynı vergi bu şekildede kesilir. bu durumda pazar sc si işlevsiz kalıyor bunun için yapmayabilirler.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    O sistem gelsin oyuna başlayacak çok adam var millet artık 30 yaşını geçti evde çoluk çocuk pc açık bırakamıyor bu sebeple pazarcılar ile alış veriş yapıyor zarar ediyor oyundan soğuyor. Keşke müzayede tarzı bi sistem gelse aslında o kadar çok ki örneği her hangi bir oyundan ornek alabilirler burdan isim vermeyim şimdi.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Açıkçası böyle bir şey gelirse her sunucuya 10 buy 10 sell, 20şer karakter pazara koyarım
    Mantıken herkeste benim gibi düşünür
    Sonra moradondaki yoğunluklardan oyun kilit geçmiş olsun

Gelmesi güzel olabilir ama gelmesini istemem şuan sırf fazla bilgisayar açmak için evine internet baglatan onlarca bilgisayarla meslek hâline getirmiş insanlar var karşınızda oyuna yüzlerce hesap sokarlar nefes alamayız
    Buy pazar kalkmalı o yüzden canı isteyen girip tek tek aratıp kontrol etsin ıtemleri. Uğraşması bedava