Results 1 to 6 of 6
    Senior Member SUTCUvFatih's Avatar

Otp hakkında önemli bir soru

Merhaba mevcut telefon hattım 3 hesap ile dolu olduğu için bi yakınımın telefonuna otp kayıt oluşturdum. Sorum şu olacak karakterin tum doğum tarihi nick değiştirme otp kayıt tarihi yani akla gelen tum bilgiler kayıtlı ama oldu ki otp kayıtlı telefon kullanım dışı kaldı. Mevcut otp yi kendi cihazıma kurdum ama oda gitti diye dusunursek suya dustu bısey oldu ben hesabıma erişim sağlayabilir miyim?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

ICS / OTP için kullandığınız telefon hattına erişiminiz olduğu sürece hesabınıza erişiminiz olacaktır. ICS / OTP için kullandığınız telefon hattına erişiminiz var ise OTP sitesine giriş yaparken karşınıza gelen ekranda "Mobil Doğrulama" seçeneği üzerinden OTP sıfırlama işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

bakın benım durumum su 20 yıllık hattım eskı hesaplarla dolu ama eskı hesaplara erısım yok bazıları satıldı bazıları unutuldu gıttı sımdı 0 dan basladım tum bılgıler adım adım tarıh saate kadar kayıtlı hesabımda cash kodlarına kadar var. hesap guvenlıgı ıcın bı yakınımın telefonundan otp yaptım ama oldu ya telefon numarasını degıstırdı yakınım o zaman ne olacak. benım tum bılgılerım olmasına ragmen hesabıma erısım saglayamayacak mıyım?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    bakın benım durumum su 20 yıllık hattım eskı hesaplarla dolu ama eskı hesaplara erısım yok bazıları satıldı bazıları unutuldu gıttı sımdı 0 dan basladım tum bılgıler adım adım tarıh saate kadar kayıtlı hesabımda cash kodlarına kadar var. hesap guvenlıgı ıcın bı yakınımın telefonundan otp yaptım ama oldu ya telefon numarasını degıstırdı yakınım o zaman ne olacak. benım tum bılgılerım olmasına ragmen hesabıma erısım saglayamayacak mıyım?
    ICS sitesine kaydettiğiniz telefon numarasına erişiminizi kaybetmeyin, mutlaka erişiminiz olsun. Olur da numara kapanacak yada değiştirilmek istenecekse zaten sahibi en yakınınızdan birisi olduğu için illaki bilginiz olur ve bu durumda numara değişikliği yapılmadan önce mevcut numaranızı ICS sitesinden hemen değiştirmelisiniz aksi takdirde erişim olmayan numaraların değişikliği yapılmamaktadır.

desene cıgerı kedıye yukledık
    3 numara gercekten az ıcs ıcın numara ekleme kagıdı koyun cash le alalım mesele o da degıl ama bır yol gosterın. otp yapmasan bır dert yapsan bır dert

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    desene cıgerı kedıye yukledık
    3 numara gercekten az ıcs ıcın numara ekleme kagıdı koyun cash le alalım mesele o da degıl ama bır yol gosterın. otp yapmasan bır dert yapsan bır dert
    1 tane kontörlü telefon hattı al. Yapabileceğin en düşük paketi yükle. Yanılmıyorsam eğer 3 veya 6 ayda bir yükleme yapsan yeterli oluyor. Numarayı da kimseyle payşalma, güvenlik için. Kafan rahat olur. Bana göre hesabın bütün bilgileri size ait olmalı. Zaman harcayıp, emek veriyorsunuz. Size haber vermeden yakınınız telefon hattını kapatır veya değiştirir ise inanın çok uğraşırsınız. Nacizane tavsiyem.