Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)

krowaz olayı doğrumu

yeni gördüm , krowaz mapinde insanlar varmış. doğrumudur bu bir acıklama varmı ? yoksa yine konular silip üstümü örtülücek ?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bir konu açtığınızda şu sunucuda oynuyorum gibi bilgiler verirseniz ne hakkında konuştuğumuzu anlayabilir ve ona göre cevap verebiliriz.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Insanlar reaksiyon versin diye hurafe haberler yatıyorsunuz pk atan pus harcayan insanlar değilsiniz emeğinize saygı duyuyorum ama suboyunu artık ekmek kapısı olarak görmekten vazgeçin düşün yakasından oyunun

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Canı sıkılan, algı yapmaya çalışan artniyetli insanlar var. Sadece şöyle bir şey var diyerek kenara çekiliyorlar. Hiçbir dayanağı olmayan haberlere ilgi göstermeyin, itimat etmeyin.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Canı sıkılan, algı yapmaya çalışan artniyetli insanlar var. Sadece şöyle bir şey var diyerek kenara çekiliyorlar. Hiçbir dayanağı olmayan haberlere ilgi göstermeyin, itimat etmeyin.
    youtuba ittifak clanınlarından birisi (videoyu koymuyorum) yeni sunucularda krowazda olan insanların olduğunu soyluyor ve bunun gm hatasını olduğunu belirtiyorlar. videoyu yenı gordum bir açıklama yapıldımı bunla alakalı . (video 3 gün önce yayınyanmış)

Senior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Ellerine ne geçecek yalan söyleyince.

Belli ki böyle bir hata yapılmış durduk yere millet uyduracak değil

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Kontrol ettiğim kadarıyla bahsi geçen etkinlik yeni sunucularda bir kez yapıldı ve o etkinliğe kayıt olan karakterlerden Krowaz Haritasında bulunan yok. Gelecekte yaşanabilecek bu tür durumlar ile ilgili şimdiden cevap vermek gerekirse; kapalı olan UTC haritasında, delos castellan bölgesinde ya da Bifrost haritasında da herhangi bir oyuncu bulunmamakta.

Bilginize,