Results 1 to 7 of 7

Diez serveri hakkinda

Malum yaz aylarında oyuncu sayılarında düşüklük yaşanıyor. Diez 2 server olması sebebiyle cz alani 1. , pazar alanı 2. Sunucu da bulunuyor. Son 2 haftadir satışlar çok düşük seviyede gidiyor. Tekrardan tek server olması üzerine bir çalışma var mıdır. D1 e giriyorum olan az sayıda kişiler arasından maradonda 50-60 kişi ayakta bekliyor. Açıkçası czden çıkıp 2. Servere gelmiyorlar. Tek server olursa czden çıkan ya taş kirdiracak ya holy basicak vs pazar biraz daha canlanacak. Bu konuda arkadaşlarin da fikirlerini öğrenmek istiyorum. İyi forumlar.

Senior Member enezx's Avatar
    Corona sebebiyle yoğunluktan açıldı ama kapatılması unutulmuş gibi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Ben şahsen pazarcı ve onların milyon milyar carının olduğu bi sunucu da lag sorunu ile pk atmak istemiyorum ama birbirini lag olarak etki etmeyecekse diez camp 1 camp 2 olarak ayarlasa güzel olur en azından moradon

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Online sayılarını biz bilemeyiz gibi ama ares'in de 2 server olması fazlalık gibi. Siteden arada sunucu durumlarına da bakıyoruz. A1 A2 toplasan bi server dolmuyor bile. Boşuna a1 a2 yapıyoruz. Aresin de aynı tek servere düşmesi lazım ama sanırım yaz aylarında olduğu için doluluk oranı dikkate alınmıyor. İlerde tekrar açma durumu olur diye böyle bırakıyorlar galiba.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    diez ares birleşsin ares2 açık kalsın

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    Diez de pazarda bir şey satmak deveye hendek atlatmaktan zor.
    pazarın ayrı bir sw de olmasının bnm için sakıncası yok.
    hatta güzelde oluyor.
    ntt'nin yaptığı en başarılı hareket olarak görüyorum 2. sv leri.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Ben şahsen pazarcı ve onların milyon milyar carının olduğu bi sunucu da lag sorunu ile pk atmak istemiyorum ama birbirini lag olarak etki etmeyecekse diez camp 1 camp 2 olarak ayarlasa güzel olur en azından moradon
    Aynı fikirdeyim, kapanmasa iyi olur, bu durumda bile, gemi savasının bazı monuleri ölü doguyor, HPsi yok yani, bir türlü canlanmıyor.
    O moradonda dikilen pk cıların alacak birşeyi olsa zaten d2ye geçerdi.
    Yalnız bişi farkettim, eski middle class itemlerin adı silinmiş ve +6 ya basmak için middle class sc işlemiyor, +6 ya bus la mı basca?
    dandik chitinleri +6ya BUSla basmak ta nedir yaw?
    +5 Chitini satsan 1 BUS parası etmiyor, mantık nedir?
    sheller de aynı,
    şu oyunu bu kadar zorlaştırırsanız dön gel, geri gel eventleri yapmak zorunda kalacaksınız