Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Haksız yere hapise girdim GM lü

Nick: SwissSwiss

Server: Sirius
    (inceleyin)

cumartesi günü bir başlık açmıştım 16gün önce rignle char aldım hesabım hapise girdi diye... Bugün ticket cevabı geldi. Diyor ki sisteminizde illegal program/macro tespit edildiği için cezalandırıldınız.

Ben her ay netflix, spotify gibi platformlara para ödüyorum herhangi bir virüs bilgisayarıma bulaşmasın ceza almayım diye. Kendimden okadar eminim. illegal bir program bile bulundurmadım. BAKIN KULLANMAYI BİLE GEÇTİM BİR TANE İLLEGAL PROGRAM BULUNDURMADIM

Konum burada gündem oldu. Şuan bir çok insan bu konuyla ilgileniyor. Hatta şöyle söyleyeyim benim yaşadığım bu durumdan hareketle bir kişi kendi aldığı ceza için 17 üye olarak birleşip sizleri mahkemeye verecekmiş.

Benim mahkemeyle falan işim olmaz. madem illegal program kullandım/bulundurdum bana bunun kanıtını atın ki tüm forum üyeleri ne kadar adi bir insan olduğumu görsün. İşinize gelince rezil etmek için atıyordunuz her şeyi. Kullandığım illegal programın klasorünü bile atsanız yeterli

kullanmadığım için atacak bir şey olmadığını biliyorum. Ancak beni forumdan banlarsınız. %1 bile kullandığıma dair veya program bulundurduğuma dair kanıt gösteremezsiniz çünkü yok BEN MASUMUM.

Eğer ringle aldığım adam kullandıysa 16gün sonra cezasını benim çekmem saçmalık olsada adamın telefonu elimde arayıp hesabını soracağım.
    ben illegal bir program kullanmadım
    Last edited by SkCLucky; 07-20-2020 at 12:34 PM.

Senior Member
    16 gün önce aldıgın hesap bi onceki sahibi yüzünden hapise düşmez crde videolara ve ksc lere saat istiyorlar bunun nedenlerinden biride bu 16gün önceki reportu işleme almazlar!
    Sen birşey yapmışsınki düşmüşsün jaile pc ni iyice temizle hesabını paylaştıgın birisi varsa ondada olabilir 2 gündür boş boş konu açıp gündem yaratıp oyunu karalamaya çalışıyorsun haklı bir nedenin olsa arkanda duralım arkadaşım
    Ayrıca ring aldıgından olsa ki olmadıgına eminim bütün sorumluluguda alıyorsun bunu 100 lerce kez belirttiler

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, bildiğiniz üzere hesap konusunda destek alacağınız tek yer destek ekibidir.

Bilet gönderdikten sonra başvurunuz veya şikayetiniz tekrar incelenir ve inceleme sonrası size nihai karar verilir. Ekibin size kanıt sunma zorunluluğu yoktur. Elbette yasal haklarınız mevcut. Bu gibi durumlarda gerekli yasal işlemleri başlattığınız takdirde adli mercilerce talep edilmesi halinde, kanıtlar şirket tarafından sunulur.

İyi forumlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by kguclu View Post
    16 gün önce aldıgın hesap bi onceki sahibi yüzünden hapise düşmez crde videolara ve ksc lere saat istiyorlar bunun nedenlerinden biride bu 16gün önceki reportu işleme almazlar!
    Sen birşey yapmışsınki düşmüşsün jaile pc ni iyice temizle hesabını paylaştıgın birisi varsa ondada olabilir 2 gündür boş boş konu açıp gündem yaratıp oyunu karalamaya çalışıyorsun haklı bir nedenin olsa arkanda duralım arkadaşım
    Ayrıca ring aldıgından olsa ki olmadıgına eminim bütün sorumluluguda alıyorsun bunu 100 lerce kez belirttiler
    GM desin ki şu programı şu saatte tarihte kullanmışsın veya klasorü göstersin naparsa yapsın. ben kullanmadım suçsuz yere hapise düştüm diyorum. Bir gün seninde başına gelirse ozaman görürsün
    Last edited by SkCLucky; 07-20-2020 at 12:38 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba, bildiğiniz üzere hesap konusunda destek alacağınız tek yer destek ekibidir.

Bilet gönderdikten sonra başvurunuz veya şikayetiniz tekrar incelenir ve oradan size nihai karar verilir. Ekibin size kanıt sunma zorunluluğu yoktur. Elbette yasal haklarınız mevcut. Bu gibi durumlarda gerekli yasal işlemleri başlattığınız takdirde adli mercilerce talep edilmesi halinde, kanıtlar şirket tarafından sunulur.

İyi forumlar.
    Ya ben bu oyun için kılımı kıpırdatmam. Bir çok insan suçsuz olduğumu düşünüyor. Eğer suçluysam en azından kullandığım programın adı veya nebilim herhangi bir ispatı en ufak bir ispatını gm buraya yapıştırsın. işine gelince yapıştırıyorsunuz. Ben de az alkışlamadım illegal kullanmıyorum diyip ispatlandığında alkışı!

Hadi halen neyi bekliyor gm yazsın buraya rezil rüsva olayım. bir çok foruma konu açtım ben suçsuzum anlamıyorsunuz. illegal bir program kullanmadım, kullanmam. Herkes suçlu muamelesi yapıyor deli oldum. Ben oyunu zaten bıraktım. İnsanları haksız yere hapise attığınızı kanıtlamak istiyorum.

Lütfen empati yapın. Bilgisayarımda illegal bir program bulundurmadım. sadece 100 TL verip bu saçmalıktan kurtulabilirdim bu konu benim için gurur meselesi oldu artık. hakkımı aramaya çalışıyorum lütfen azıcık yardımcı olun.
    Last edited by ben_D2X4wCGY; 07-20-2020 at 12:42 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    GM desin ki şu programı şu saatte tarihte kullanmışsın veya klasorü göstersin naparsa yapsın. ben kullanmadım suçsuz yere hapise düştüm diyorum. Bir gün seninde başına gelirse ozaman görürsün
    düştüm kardeşim bende makro dan 1k kcmi ödedim cıktım kullanmıyorum dahada niye söylesin adamlar sana şundan düştün diye hapise oyuna başlarken kabul ettigin sözleşmeyi oku konu açmak yerine kimseye vermiyorlar zaman kaybetmek yerine çık hapisten pcni temizle temiz oyna zaten kanat verıyor 800 kclik giden 200 kc olsun tekrarını yapmazsan sıkıntı yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by kguclu View Post
    düştüm kardeşim bende makro dan 1k kcmi ödedim cıktım kullanmıyorum dahada niye söylesin adamlar sana şundan düştün diye hapise oyuna başlarken kabul ettigin sözleşmeyi oku konu açmak yerine kimseye vermiyorlar zaman kaybetmek yerine çık hapisten pcni temizle temiz oyna zaten kanat verıyor 800 kclik giden 200 kc olsun tekrarını yapmazsan sıkıntı yok
    Bilgisayarına illegal program indirenin aklına şaşarım yıl 2020 olmuş illegal virüslü program kullananların beyninin yarısını kaybetmiştir zaten.
    Ben illegal bir şey yapmadım. Oyunuda sonsuza kadar bıraktım. bu oyuna daha 1 tl harcamam. Haksız yere ban yediğimi ispatlamaya çalışıyorum yüzlerce insana. İspatlayamıyor GMlerde farkında mısın?

16gün önce ringle bir char alıyorum ve 6yıldır oynadığım oyunu bırakmak zorunda kalıyorum. Lanet olsun az empati yap. Kullanmıyorum illegal program, pc mi neden temizleyecekmişim ben netflix, spotify gibi platformlara para ödüyorum her ay illegal sitelere bile girmiyorum.

Bana desinler ki charı satın aldığınız kişi kullanmış veya bir hata olmuş. Tek istediğim bu charıda lütfen açmasınlar kullanmayacağım çünkü

AL buda netflix ödemelerimin bir kısmı: https://hizliresim.com/C7Bzzz

sırf dizi sitelerinden virüs bulaşır diye her ay 18tl para ödüyorum buraya. Şarkı indirirken virüs bulaşır diye spotifiye para ödüyorum. Diyorsun ki bir de pc ni temizle. Kafayı yedirirsiniz adama

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İspatı olmayan bir durumun cezası olmaz. En ufak bir şüphe varsa işlem yapılması mümkün değildir. Bir yanlışlık yapıldıysa da telafisi yapılır. Size sadece işlediğiniz suç ile ilgili açıklama yapılabilir ya da sonuç değişirse onunla ilgili bilgilendirme yapılabilir. Bu da destek sistemi üzerinden yapılabilir.
    Ekip arkadaşımın da belirttiği gibi forum üzerinden size hesap desteği verilmesi mümkün değildir. İllegal bir şey yapmadıysanız kendinizi destek sistemi üzerinden savunabilirsiniz. Lütfen ilgili bölümü kullanınız.

*Forumda aynı içerikte çoklu konular oluşturmak ve çoklu forum hesapları kullanmak forum kurallarına aykırıdır.