Results 1 to 5 of 5

Eski Serverlarda ki Full Pus Mantık Hatası...

Öncelikle Merhaba,

Ben Destandan IUzi. Ben aktif olarak pk atmayı seven bir insanım ve bu oyunda ki tek amacım pk atmak.. ancak PUS (Power Up Store) ' da kro + utc li bir serverda ap kanat ve lunar yada solar tatto neden yok ? war (savaş) tattosu koymuşsunuz ap damage eklenmiyor. Asastan zaten red potu aldınız. Madem bunları pusa koyamıyorsunuz o zaman potlar gibi maradona npc ye eski serverlarda temelli kalacak şekilde gb ile alınması için ekleyin ? Ben sadece bu ay 8 - 10 bin KC golden ve pandora box için harcadım ve aldığım tek şey 2 tane (15 günlük) lunar tatto...

Bu konu hakkında artık birşeyler yapılmasını ve yönetimin bu konumu gözden geçirmesini istiyorum.

Senior Member enezx's Avatar
    Sadece eskiler için değil bence tüm sunucular için eklenebilir özellikle hem magelerin atak scroll'u kalıcı hale getirilmeli hem de melee için tattoo çeşitleri arttırılmalı
    solar tattoo etkinlikler için iyidir ama pusta en azından %1-2 atak arttıran bir tattoo fena olmaz
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Sadece eskiler için değil bence tüm sunucular için eklenebilir özellikle hem magelerin atak scroll'u kalıcı hale getirilmeli hem de melee için tattoo çeşitleri arttırılmalı
    solar tattoo etkinlikler için iyidir ama pusta en azından %1-2 atak arttıran bir tattoo fena olmaz
    Magelerin atack scroll'unun zaten magelerin hakkı olduğuna inanan biriyim. Bunu kullanmak için oyun içerisinde coins karşılığında almak da garip bir durum olarak gözüküyor. Yani kısacası aslında bir çok mantık hatası mevcut.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    yeni serverlarda tartışma konusu olabilir çünkü elit item sayısı az. Ancak eski serverlarda tattloların dediğin gibi %1 - 2 ap vermesi çok rahatlatır

Amaçta sana 8 10 bin kc aldirmak zaten.