Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member Ardasdasd1990's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    satın aldığın kişi illegal bişeyler yaptıysa örneğin makro falan kullandıysa biride görüp reportladıysa sana denk gelmiştir yapacak bişey yok ona, bazen reportlara geç bakıyorlar zınk diye hapise atmıyolar yoğun report bileti var oyunda

Junior Member
    Quote Originally Posted by eminbars123 View Post
    Babacım 40 bin harcadım diyorsun, bu travmayı atlatamıcam diyorsun, böyle bir adam oyunu bırakamaz kendini kandırma, ayrıca 40 bin harcadım diyorsun 1000 Cash vericek durumum yok diyorsun, ya gerçekten makro kullandın burda ya tutarsa diyorsun, ya da şu an 1000 Cash verip charını çıkarttın. Söylediğim şeylerde belki günahını almış olabilirim ama söylediğin şeyler çok fazla tutarsız burda diğer arkadaşlarda bana hak vericektir.
    Merhaba

6yıldır iki kişi bu oyunu oynuyoruz. her ay 7000 bazen 14bin cash yüklüyoruz. 6 yılla ortalama çarptım o şekilde 40bin civarı oldu. 6 yıl içinde ne makro kullandım ne de illegal bir şeye bulaştım. İlk defa ring aldım JR girmek için 15.gün hapiste başladı. Altını çiziyorum ilk defa hapise girdim hayatımda. 1000cash verecek durumum yok derken şunu kast ettim durduk yere 100 TL verecek durumum yok anlamında. Yazdıklarımın hepsini okusaydın anlardın. diyorum ki

"Şuan 1000 cash alacak durumum yok bir şekilde alırım ama sabah uyandığımda tekrar hapise girerse ne yapacağım bilmiyorum" Yani bu gece anında çıkaracaktım ama şuan 1000cash yükleyemem zaten oyunu bıraktım. Soğumuştum epeydir. bu da tuzu biberi oldu. Knight bırakılmaz ara verilir olayı hikaye gerçekten haksızlığa uğradım.

Bak altıın çizerek haksızlığa uğradım diyorum benim neden hapise girdiğimi burada göstersinler benle alay edin dalga geçin her şeyiş söyleyin . Ben temizim satın aldığım 79 lwl charla sadece JR girdim. Farm vs bile yapmadım.

Hep forumda görürdüm " haksız yere hapise girdim diyenlerle dalga geçerdim ama ben de hapise girdim" diyenleri kendi kendime derdim ben neden girmiyorum ciddi ciddi hapise girdim. Diyecek cok sey var ama oyunu bıraktım umrumda değil. Gelmicem foruma bile. Charı açsalar bile umrumda değil zaten sucsuz olduğum icin bir yetkili incelerse %100 açıcak. Ama forumda destek yok diyorlar. Daha önce forumda destek verildiğini görmüştüm

Her neyse laf çok uzadı, umarım başınıza gelmez çok rezil bir durum soğuttu beni.

Buradan NTTGAME ye de sesleniyorum suan CR çalışanınızın işini düzgün yapmamasından dolayı firmanız 2 tane müşteriyi kaybetti. ASLA GERİ DÖNMÜCEM. Ölürüm gene geri dönmem. 6yılda ilk defa hapis denen şeyi gördüm daha da oynamam.

Bir tane yetkili bu durumu inceleyip farkına varırsa en azından suçsuz olduğumu ispatlarsam içim rahat edecek lakin oyuna ölsem de geri dönmeyeceğim bu son yazışım daha buralarda işimiz olmaz

iyi geceler
    Last edited by Pochette; 07-19-2020 at 03:48 AM.

Senior Member
    Forum görevlisi size yardımcı olmak adına forumda hesap desteği verilmediğini ve bilet göndermeniz gerektiğini paylaşmış.
    Quote Originally Posted by fondu1 View Post
    Bir tane yetkili bu durumu inceleyip farkına varırsa en azından suçsuz olduğumu ispatlarsam içim rahat edecek lakin oyuna ölsem de geri dönmeyeceğim bu son yazışım daha buralarda işimiz olmaz

iyi geceler
    Peki bilet gönderdiniz mi? Pardon, son yazışım yazmışsın...Sağlık olsun. Gerçek hayatınızda başarılar dilerim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

ScORp_LiON' un dediği gibi, hesap desteği alabileceğiniz tek platform destek sistemidir. Bu nedenle, konuya gerekli bilgilendirmeler yapılmasına rağmen konunun ikili tartışmaya dönüşebileceğini görüyoruz.

Konu yoruma kapalı.