Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Angry Oyunun Sloganı Free2Play Olmasına Rağmen, Başlar Başlamaz 5 Cash İstemesi Hakkında.

Merhabalar;
    Şimdi baktım nttgame resmi sitesinden;
    "%100 Türkçe ve tamamen ücretsiz Knight Online'a kayıt ol ve savaşmaya başla!" yazıyor.
    Ek özellikler için, otp gibi ek koruma için cash istenebilir buna bir itirazımız yok.
    fakat(!);
    Oyunun en temel özelliği olan trade için cash istemesi demek bu oyunun ücretsiz olarak kesinlikle oynanamaması demektir.
    Kendi sloganınızla çelişiyorsunuz. Selamün aleyküm diyenden trade için 400 cash almasını istiyorsunuz.
    Bu akla mantığa uyuyor mu? Başlar başlamaz soğutuyorsunuz oyuncuları.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Kanka katılıyorum ama 5 cash değil 5000 cash alsan anca oynanır bu oyun

Senior Member enezx's Avatar
    Oyuna zaten yeni oyuncu gelmiyor, çocukluğundan gençliğinden bu yana oynayan oyunu bilen kişiler başlayıp başlayıp bırakıyor bir döngü oluyor.

steamko gibi düşünecek olursak her gün yüzlerce wormda aralıksız karakter açıyorlar 500k kassa bile gider sıfır olduğu için kâr oluyor. Bence 5 cash trade şartı koxpa ciddi bir önlem. Zaten legal olarak oynayan kişilerin en kötüsü bile cash çekiyor oyunu oynamak için.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    suistimallere karşı alınmış önlemdi bildiğim kadarıyla
    consume & adapt

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Oyunu cash çekmeden ve trade kapalı olarak oynayabilirsiniz hocam. Ben çok denk geldim oyuniçinde 75-80 level tradesi kapalı olan.
    Tamam, oyunda bir yerlere gelebilmek için belli bir yatırım şart ama hala bir F2P'dir.
    Trade kapalı şekilde gayet tabi mob keserek seviye kasabilirsin. Oyun zaten sana yeterli gelecek zırh ve silahı veriyor.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senin bahsettiğin oynamak değil, rekabete dahil olmak. Oyundan zevk almak demeye çalışmışsın.Ben zevkten değil normal parasız oynamaktan bahsediyorum. Buna karşı çıkmaya davet ediyorum oyuncuları. Ya da olması gerektiği gibi oyunun tanıtımında free2play manasına gelen kelimeler kullanılmasın. Ücretli oyun denilsin.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    Oyuna zaten yeni oyuncu gelmiyor, çocukluğundan gençliğinden bu yana oynayan oyunu bilen kişiler başlayıp başlayıp bırakıyor bir döngü oluyor.

steamko gibi düşünecek olursak her gün yüzlerce wormda aralıksız karakter açıyorlar 500k kassa bile gider sıfır olduğu için kâr oluyor. Bence 5 cash trade şartı koxpa ciddi bir önlem. Zaten legal olarak oynayan kişilerin en kötüsü bile cash çekiyor oyunu oynamak için.
    Sadece Koxp için ise en az 400 cash satışı yapılmazdı. Öyle ise satsınlar 5 cash de alıp oynayalım.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Oyunu cash çekmeden ve trade kapalı olarak oynayabilirsiniz hocam. Ben çok denk geldim oyuniçinde 75-80 level tradesi kapalı olan.
    Tamam, oyunda bir yerlere gelebilmek için belli bir yatırım şart ama hala bir F2P'dir.
    Trade kapalı şekilde gayet tabi mob keserek seviye kasabilirsin. Oyun zaten sana yeterli gelecek zırh ve silahı veriyor.
    Hayır kesinlikle yanlış bu mantık. Trade atamıyorsun. Pazarları açamıyorsun. Oyunda emek verip kastığın 1m ile oyun içi istediğini alamıyorsan bu oyun PayToPlaydir. Ücretlidir. Trade ve merchant extra bir özellik olmayıp oyunun temel kurgusunda işleyişinde var olan ve gerekli özelliklerdir.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Oyunun p2win olduğunu yeni mi anladiniz

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    O cok eskidendi artik oyle birsey mumkun degil.