Results 1 to 6 of 6
    Senior Member BySTONEXX's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

JR Sisteminde değişiklik mi oldu?

Konu açıldı mı bilmiyorum, her hangi bir bilgi bulamadım bununla ilgili o yüzden açtım. Akşam jr'sinde devaya iki ırk geldik fakat aldığımız killer sayılmadı. Bir hata olduğunu sandım ilk başta sonra partidekiler sistemin değiştiğini falan iddia etti biz de uğraşmayı bırakıp iki ırk birlikte devayı kestik. sistem değişti falan denince ekran görüntüsü almak gelmedi aklıma, bununla ilgili bir bilgisi olan aydınlatabilir mi bu bir hata mı yoksa gerçekten bir değişiklik mi oldu? eğer böyle bir değişiklik olduysa çok saçma.
    O Power Shot'un patladığında çıkardığı ses... Yaydığı ışık... Anlayamazsınız!

Senior Member
    Skor 0 0 gösteriyor ama jr bitince alınan killere göre ödüller geliyor devayı kesmek şart degil

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by crafty994 View Post
    Skor 0 0 gösteriyor ama jr bitince alınan killere göre ödüller geliyor devayı kesmek şart degil
    Ozaman güncellemeyle birlikte yeni bir bug'ımız olmuş hayırlı olsun. Umarım en kısa sürede düzeltilir.

Senior Member
    Bilgim yok ama mantıken, jr de böyle bir değişikliği güncelleme notlarına yazmamak ne kadar doğru olur? O yüzden bug bu 4 5 gün sonra güncelleme gelir 1 saatlik düzeltilir

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Ozaman güncellemeyle birlikte yeni bir bug'ımız olmuş hayırlı olsun. Umarım en kısa sürede düzeltilir.
    Aynen dediginiz gibi.
    Bir bu etkinlik kalmisdi bunun icinede maydanoz ektiller hayirli olsun herkeze

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Sanırım başka bir konu daha açılmış yeni bununla ilgili orada moderatör cevaplamış o yüzden konuyu kilitleyebilirsiniz teşekkürler.