Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Nttgame discord mod'lari hakkinda

Hakaret kufur spam yokken kullanicilari muteleyecek kadar aciz olmamalisiniz.Herseyi bilmek zorunda da degilsiniz.Her yazismaya katilip '' ozellikle de konuya hakim degilseniz'' cevap vermek zorunda da degilsiniz.Isinize gelmeyen birsey soylendiginde mute ya da ban yaparak sadece kendinizi kandiriyorsunuz.Kafasini kuma gomerek saklandigini sanan devekusu misali... Bakalim bu postu silmeden , beni forumdan da uzaklastirmadan ( ki cok da onemli degil bu sadece beni daha da guclendirip hirslandirir ) ve ozellikle de YALAN SOYLEMEDEN discord da neden mutelendigimi nasil aciklayacaksiniz ?
    Ayrica sunu da belirtmek isterim sizin vasifsiz ciddiyetsiz yapmacik ve egoist tavirlarinizdan dolayi hak arayisimdan da vazgececek degilim.Uluslararasi Hukuk Musaviriyim ve 7 farkli dosya ile 3 farkli davaya hazirlaniyorum.Tarafima yapacaginiz her turlu sozlu yazili davranisinizi ve/veya uyguladiginiz butun yaptirimlari kayit altina aliyorum ki,o an geldiginde biz sadece gonulluyuz demek yeterli olmayacak emin olabilirsiniz.Size su anda bunlarin saka gibi geldigini ve umursamadiginizi biliyorum lutfen bu sekilde size yakisan sekilde devam edin.
    Last edited by Doga_PeteK; 07-17-2020 at 05:30 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Doga_PeteK View Post
    Hakaret kufur spam yokken kullanicilari muteleyecek kadar aciz olmamalisiniz.Herseyi bilmek zorunda da degilsiniz.Her yazismaya katilip '' ozellikle de konuya hakim degilseniz'' cevap vermek zorunda da degilsiniz.Isinize gelmeyen birsey soylendiginde mute ya da ban yaparak sadece kendinizi kandiriyorsunuz.Kafasini kuma gomerek saklandigini sanan devekusu misali... Bakalim bu postu silmeden , beni forumdan da uzaklastirmadan ( ki cok da onemli degil bu sadece beni daha da guclendirip hirslandirir ) ve ozellikle de YALAN SOYLEMEDEN discord da neden mutelendigimi nasil aciklayacaksiniz ?
    Ayrica sunu da belirtmek isterim sizin vasifsiz ciddiyetsiz yapmacik ve egoist tavirlarinizdan dolayi hak arayisimdan da vazgececek degilim.Uluslararasi Hukuk Musaviriyim ve 7 farkli dosya ile 3 farkli davaya hazirlaniyorum.Tarafima yapacaginiz her turlu sozlu yazili davranisinizi ve/veya uyguladiginiz butun yaptirimlari kayit altina aliyorum ki,o an geldiginde biz sadece gonulluyuz demek yeterli olmayacak emin olabilirsiniz.Size su anda bunlarin saka gibi geldigini ve umursamadiginizi biliyorum lutfen bu sekilde size yakisan sekilde devam edin.
    adam bana hakaret ediyor, ben kanaldan atılıyorum soruyorum niye kanaldan atıldım ban yiyorum sonuna kadar haklısın kişiye gereğinden fazla anlam yükleyince böyle oluyor

Senior Member
    bir de alonso beyin deyimiyle ben '' kafamin icinde bir utopyada '' yasiyormusum.asil hayal dunyasinda yasayanlar beni bu tutumlariyla surekli tahrik ederek bu sekilde davranmama sebep olan modlardir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Discord'a geliş amacınız buradaki oyun yöneticilerini ve moderatorleri aşağılamak veya rencide etmek ise kusura bakmayın biz bu duruma izin vermiyoruz. Eğer bunun dışında bir amacınız var ise yeni bir hesap ile tekrardan aramıza katılabilirsiniz.

Normal şartlarda mute cezası almış olan discord hesabınız kontrollerimiz sonrası süresiz olarak discord sunucumuzdan banlanmıştır. Aynı içerikte tekrar/spam konuları açmanız forum desteğinizinde süreli/süresiz olarak kullanıma kapatılmasına neden olacaktır.

**Gerekli bilgilendirme yapılmış ve yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.