Results 1 to 7 of 7

Unhappy Account Creation Abused Hatası

Merhabalar, dün itibariyle açtığım hesabımda 1 gün oynadıktan sonra bugün girmeye çalıştığımda bu hata ile karşılaştım.. Yaklaşık 8 9 yıl sonra tekrardan oynamak istedim bu oyunu ama nttnow ile birsüre uğraştıktan sonra tam hallettim derken sanırım hesabım kapatılmış. Hesabımda NPoint denen şey (ne olduğunu bilmiyorum) olmadığından ticket atamıyorum ve başka bir hesabım da yok ticket atabileceğim. Lütfen birisi yardımcı olabilir mi? Hesabımdaki char henüz 40 küsur level idi hadi o sorun değil ama yeni hesap açtığımda onun da kapatılmayacağını nerden bilebilirim veya ne yapmışım da kapatılmış . Lütfen birisi kontrol edip yardımcı olabilir mi ?

Aslında yukarıda açıklama yapmıştım npointimin olmadığını ve başka bir npointi olan hesabımın da bulunmadığını söylemiştim.. Sizlerin doğrudan yapabileceği bir şey yok mu acaba

Şimdi ben yeni bir hesap açsam o da aynı şekilde kapatılır mı ? Ne yapmalıyım acaba? Ayrıca bu hesabımı zorla da olsa nttnow uygulamasına kayıt ettirmiştim şimdi başka hesap açınca aynı telefon üzerinden kayıt olabilecek miyim? Neden bir hesap açmak işi bu kadar zorlaştırılmış ki

Aleyküm selam,
    Aslında yukarıda açıklamıştım , NPointim yok ve NPointi olan başka bir hesabım da yok. NttNow ile kayıt olabilmek için epey uğraştım bu sırada 2 tane hesap açtım. Bu yüzden ban yemişim sanırım.. Ticket atamıyorum sizlerin doğrudan yapabileceği bir şey var mı acaba?
    Ben şimdi yeni bir hesap açsam o da kapatılır mı?
    Ayrıca zorla da olsa NTTNOW uygulamasına kayıt ettirdim telefonumu ve bu kapatılan hesabımı, şimdi yeni bir hesap açtığımda onu da kaydedebilecek miyim aynı telefon numarası üzerinden? Başka kullanabileceğim telefon da yok .. Birisi yardımcı olabilir mi lütfen??

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ebu_Qaf2uNDY View Post
    Aleyküm selam,
    Aslında yukarıda açıklamıştım , NPointim yok ve NPointi olan başka bir hesabım da yok. NttNow ile kayıt olabilmek için epey uğraştım bu sırada 2 tane hesap açtım. Bu yüzden ban yemişim sanırım.. Ticket atamıyorum sizlerin doğrudan yapabileceği bir şey var mı acaba?
    Ben şimdi yeni bir hesap açsam o da kapatılır mı?
    Ayrıca zorla da olsa NTTNOW uygulamasına kayıt ettirdim telefonumu ve bu kapatılan hesabımı, şimdi yeni bir hesap açtığımda onu da kaydedebilecek miyim aynı telefon numarası üzerinden? Başka kullanabileceğim telefon da yok .. Birisi yardımcı olabilir mi lütfen??
    Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde konunuzu güncellersiniz, yardımcı olmaya çalışırız.

Konu güncel rica ediyorum çözüm bulabilir misiniz?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Forumdan özel mesajlarım bölümünü kontrol ediniz.