Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Okçunun bu kadar çok el düşürme sebebi; R vuruşu ile normal skill vuruş şekillerinin aynı oluşu. Her skilli bir şekilde R işlevi de görüyor.

Warrior'un ayrı bir skill vuruş şekli ve ayrı bir R vuruş şekli var. Asas ve BP'lerde de bu durumlar farklı. Fakat okçunun skill kullanımı ve R kullanım şekilleri aynı olduğundan bu durum kaynaklanmaktadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Işiniz gücünüz geyik zaten iki okçu yapışınca eli düşmeden hel atacan da koşup biraz mesafeyi açınca bidaha atacan da arkadan biri malice atınca cure alınmıyor malice atıp dalım desen malice atılmıyor hepsini geçtim baktım olmayacak bi heal atıp yoluma gidil desen sürekli elin dusuyir. Örnekte mübtela olabilir ama kimse ilk defa duymuş gibi müjde ar tribüne girmesin özellikle pri mage oynayanlar daha iyi anlar bu sözlerimi.
    Görev itemli bir okçu makroyu açınca kaç denemede bir heal alabiliyorsun bir deneyin. Saçma değil mi. 3 lü 5 li açıklamasında karşı tarafın elini düşürür yazıyor biz mi bilmiyoruz. 2 asas dalınca iplemeden devam eden car ezik okçu görünce karusken imana gelip human oluyor lütfen konuya odaklanin
    macroya bizde karşıyız priestlere ölümsüzlük versinler istersen senin elin düşmezse nasıl kesilcek priestler ?

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by kenjura011 View Post
    macroya bizde karşıyız priestlere ölümsüzlük versinler istersen senin elin düşmezse nasıl kesilcek priestler ?
    Olay farklı bir noktaya gelmesin ben farklı bir şeyden bahsediyorum farzet ki mage oyuncusun okçu geliyor karşıdan adama 80 atacaksın adam r skill atıyor elin düşüyor yada priest oynuyorsun okçunun oyundaki amacı karşı taraftaki priest heal atamasın diye elini düşürmek mi? Diğer sınıflarla arasında şüphesiz fark var ayriyetten makro ile hiç bir sınıfın vuramayacagi kadar seri ok atiyorsun bu nasıl bir adalet okçu mu olumsuz olsun istiyorsunuz ezik itemlerle makro açıp milleti kesiyor zaten 800 def baş çiftle 3 5 ac makroyu bu mu istediğiniz yada yaptığınız...

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Okçunun bu kadar çok el düşürme sebebi; R vuruşu ile normal skill vuruş şekillerinin aynı oluşu. Her skilli bir şekilde R işlevi de görüyor.

Warrior'un ayrı bir skill vuruş şekli ve ayrı bir R vuruş şekli var. Asas ve BP'lerde de bu durumlar farklı. Fakat okçunun skill kullanımı ve R kullanım şekilleri aynı olduğundan bu durum kaynaklanmaktadır.
    pek alakası yok mage staff vururken r de atıyorum el düştüğüne denk gelmedim
    consume & adapt

sadece 3-5le el düşürüyo gibi algı oluşmasın, 40 rangeden de her attığı el düşürüyor
    consume & adapt

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    Mage de staf ve 56 zaten bozulmuyor 51 54 57 70 80 Bi dene yazık değil mi mageye onca skill varken sadece staf vurabiliyor olmak

benim de bahsettiğim mage'in vurduğu r'ler zaten, el düşüremiyor
    consume & adapt

benim de bahsettiğim mage'in vurduğu r'ler zaten, el düşüremiyor
    Tamam jeton geç düştü onu hiç denemedim de zaten millet mage düşmanı olmuş onu kabul etmezler

priest stafflarken çok denemiştim r ile yada 72 ile el düşürmeyi hiç düşürememiştim, daha sonra arkadasla denedik 1 defa bile düşmedi eli. yani burda r vurdu bilmem naaptı muhabbeti yapmaya gerek yok. diğer classlar en azından melee olarak el düşürüyor ama okçuda gereksiz bir el düşürme olayı var
    consume & adapt

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Yazmış olduğumu tekrar okumanda fayda var. Yanlış algılamışsın. Magenin R vuruşu ile 72 staff vuruşu aynı şekilde mi? R vuruşu soldan sağa yavaşça sallarken, staff vuruşunda sağdan sola sertçe sallamaktadır.

R vuruşun ile staff vuruşun aynı şekilde olsaydı evet sen de sürekli el düşürürdün.