Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

+8'e elemantal basarken yandı

Arkadaşlar bu nedir ya +8 raptor aldim pazardan bes ile (blessed elemental scroll) 2mlik olanlardan item yandi şakami bu ya ???? Gmler cevap verirse iyi olur 8 gb param gitti yaaa??

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    O seviyedeki eşyalara blessed elemental scroll basarken başarısız(yanma/kırılma) olma ihtimali var.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    O seviyedeki eşyalara blessed elemental scroll basarken yanma ihtimali var.
    yanma ihtimalimi var ????? item upgrade etmişler zaten birader nedir bu saçmlalık adı üstünde blessed elemental scroll diyor upgrade scroll demiyor geliştirme demiyor neye göre yanma ihtimali var ??? saçmalık bu tamamen saçmalık ne olucak benim 8 gb gitti çöpe
    Last edited by SkCLucky; 07-16-2020 at 01:10 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TAS59 View Post
    yanma ihtimalimi var ????? item upgrade etmişler zaten birader nedir bu saçmlalık adı üstünde blessed elemental scroll diyor upgrade scroll demiyor geliştirme demiyor neye göre yanma ihtimali var ??? saçmalık bu tamamen saçmalık ne olucak benim 8 gb gitti çöpe
    Yanlış anlama da sen bu oyunu ne zamandır oynuyorsun?
    Bu durumu bilmeyen yoktur diye düşünüyordum, taa ki seni görene kadar!

Geçmiş olsun.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, çokta düşük bir ihtimal olsa (%1 kadar) Blessed Elemental Scroll kullanırken eşyanın yanma ihtimali vardır.

Sizin adınıza gerçekten üzüldüm fakat bu durum yeni gerçekleşen bir olay değil, yıllardan beri mevcut olan bir durum. 2006 da yaşanan bir örnek, bkz;

Bu tarz ihtimalleri göz önünde bulundurarak oyun içi alışverişinizi gerçekleştirmek ve risklerden uzak durmanın en iyisi olduğunu düşünüyorum.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, çokta düşük bir ihtimal olsa (%1 kadar) Blessed Elemental Scroll kullanırken eşyanın yanma ihtimali vardır.

Sizin adınıza gerçekten üzüldüm fakat bu durum yeni gerçekleşen bir olay değil, yıllardan beri mevcut olan bir durum. 2006 da yaşanan bir örnek, bkz;

Bu tarz ihtimalleri göz önünde bulundurarak oyun içi alışverişinizi gerçekleştirmek ve risklerden uzak durmanın en iyisi olduğunu düşünüyorum.
    tamamen saçmalık bu oyunda zaten akıllı birşey bulamıyorumki herşey sorun saçmalık anlamıyorum elemental basıyoruz nasıl yanıyor anlamıyorum ya upgrade yazmıyor bile kağıdın üstünde geliştirme yazmıyor yazık vallahi yazık oyunu bırakmayı düşünüyordum zaten buda üstüne cila oldu teşekkür ederim knight online.

Senior Member
    Ben +9 wb yaktığımı biliom elemental basrken:S

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    +9 Chitin'e dex basarken yakanlar var. Milyon da bir ihtimal de olsa böyle bir ihtimal ne yazık ki var. Geçmiş olsun.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    pazardan 2 tane shell +7 almıştım biri bot biri kolluk, vaktinde iyi paraydı. str basarken ikiside peş peşe yanmıştı. bende bütün şansımı orada kullanmıştım..