Results 1 to 6 of 6

Lightbulb Herşey düzeltilsin.

Drop oranları nedeniyle bir çok oyuncu bıraktı ve bırakmaya devam ediyorlar.
    vegadaki fazlalık 3. sunucu kapatılsın 3-5 kişi pazar kuruyor orada sizde biliyorsunuzdur.
    öncelikle biz oyuncular olarak tek istediğimiz drop oranlarının eski şekline geri gelmesi ve farklı ödül sistemlerinin oyuna eklenmesidir
    biz oyuncular ne kadar birlik olamasakta asıl darbeyi bundan dolayı yiyoruz kore ko'da ne güncelleme varsa ayırt edilmeksizin getirilmesi gerekiyor kore ko oyuncularında olupta bizde olmayan nedir?
    hitap şeklimdede bir problem olmadığını belirtmek isterim edepli şekilde eleştiri yapıyorum farkındasınızdır.
    ayrıca canavarların agresiflik oranları düşürülüp mesafeleri bir tık düşürülmelidir yani mobu çektiğimizde bir süre sonra normalinden kısa olması ve geri gitmesi.

oyun içi vergi sisteminin kalkıp günlük oyunculara ödedikleri vergi karşılığında box kırmızı mavi yeşil kutu olarak kutular verilmesi veya fragment verilmesini istiyoruz ki %3 vergi yerine bu durum biz oyunculara daha cazip gelecektir
    ayrıca anvilde yanan itemler + oranına göre oyun içi parayla geri alınabilsin buda aslında sizin oyun içi gbyi azaltma çalışmasına büyük oranda faydası dokunacak ve gb fiyatları normalinden fazla artacak çünkü biliyorsunuz ki anvilin boş kaldığı zaman yok hep upgradeler dönmekte saygılar.

türk oyuncularının uyanıklıklarıyla ilgili konuşmalar ister istemez gelecektir eminim fakat bug gibi konular sizin sorumluluğunuzda bunları başaramayacak çözemeyecek kişiler olsaydınız zaten şuan görevinizi başarabilecek kişiler yapardı demek ki o kabiliyetiniz var yeteneğiniz var ki şuanda yetkili olarak sizler seçilmişsinizdir bu nacizane iftifatım umarım başka yerlere çekilmez esen kalınız.
    Last edited by WhiteT0r0S; 07-16-2020 at 10:47 AM.

Senior Member enezx's Avatar
    Oyunu bırakan kişilerin drop oranları düştüğü için bıraktıklarını düşünmüyorum
    Oyunu seviyoruz burada en büyük problem malesef dolar ve pusun pahalılığı bana göre, pusa güzel ve kalıcı bir indirim gelirse oyuna bir çok eski oyuncu tekrar dönecektir.

vergi sistemine de vergilerin oyunculara dağıtılmaması gerektiğini düşünüyorum hangi şartlarla aldıklarını bilmiyoruz pazardaki canlılığı arttırdı afk gibi durmak yerine insanlar pazara koydukları eşyalar için gelen pm'leri takip ediyor artık ama kesilen vergi hiç adını duymadığımız bir kişiye verilmesi yerine kaybolsa bile daha iyi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durumları detaylı olarak ele alan ve görüşlerimizi dile getirdiğimiz konular mevcut. Forum'un sağ tarafında bulunan arama özelliğini kullanarak bu konulara rahatlıkla ulaşabilir ve daha sağlıklı bir forum ortamı oluşturabiliriz.

Sizin için aşağıya birkaç tane mevcut konuyu bırakıyor olacağım;

Pazar Vergisi Hakkında

Drop Hk.

Delos Phantom

İyi forumlar.

bende eski madenın gelmesını isterdim..keyifliydi..

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Oyunu bırakan kişilerin drop oranları düştüğü için bıraktıklarını düşünmüyorum
    Oyunu seviyoruz burada en büyük problem malesef dolar ve pusun pahalılığı bana göre, pusa güzel ve kalıcı bir indirim gelirse oyuna bir çok eski oyuncu tekrar dönecektir.

vergi sistemine de vergilerin oyunculara dağıtılmaması gerektiğini düşünüyorum hangi şartlarla aldıklarını bilmiyoruz pazardaki canlılığı arttırdı afk gibi durmak yerine insanlar pazara koydukları eşyalar için gelen pm'leri takip ediyor artık ama kesilen vergi hiç adını duymadığımız bir kişiye verilmesi yerine kaybolsa bile daha iyi
    oyun pus üzerine kurulmasa daha iyi olmaz mı direk oyun becerileri üzerinden pk dönse
    (premium hariç)

Yazar arkadaşımıza katılıyorum. Her şey düzeltilsin her şey(!)