Results 1 to 9 of 9

Adam 20 saattir musallat oldu exp kasamıyoruz.

Bakın abartısız söylüyorum 20 saattir adam slotumuza musallat oldu, sürekli mob çekiyor dünden beri adamla uğraşıyoruz.

CRde konular mevcut, titan slotunda kasıyoruz, dün saat 15:00'dan gece 00:00'a kadar dayandık, en son uyuyacaktık bu yatırır bizi zaten res var dedik patlattık partyi yattık.

Adam okçuyu koydu içimize, arkasına priestini koydu, warriorunu da ptye aldı, sürekli alt slottan bizim slota titan çekti.

Bu sabah uyandık JR girdik bidaha kuralım dedik, geldi yine yatırdı. Yatırsın bişey değil, yan bilgisayarları var yatırdığını rezzliyor taş bitene kadar bidaha yatırıyor ve bu işlem 20 saattir devam ediyor.

Dün izin günümüzdü ve izin günümüzü zehir etti. Eğer müdahale ederseniz para verip satın aldığımız exp premiumlarımızla bugün exp eventte varken exp kasmak istiyoruz. CRde charların nickleri ve videoları mevcuttur. Teşekkürler.
    Last edited by asl_lP34zJyd; 07-16-2020 at 10:01 AM.

Discorddan da GMlerden özel olarak rica ettim ama sıranızı bekleyin diyorlar, yani ben diyorum kan kaybından ölüyorum siz diyorsunuz bekleyin sizden önceki hastaların pansumanı bitsin.

8 kişi toplandık slot hazır, genieler potlar hammerlar herşey hazır, sabah JRsinden beri exp kasabilmek için şu adamın bann yemesini bekliyoruz. İnş. preler bitmeden bann yer.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu tarz durumlara anık olarak müdahale hem zor hem de zaman kaybı yaşatabilmektedir. Örnek verecek olursak, discord üzerinden anlık bildirim yaptınız ve kontrol sağlandığında oyuncu sabit bir yerde ya da Town bölgesinde duruyorsa müdahale edilememektedir.

Bu nedenle bu tarz bildirimlerinizi kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz, raporunuza gelecek yanıt Cheat Reports bölümünün yoğunluğuyla orantılı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Bilginize,

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bu tarz durumlara anık olarak müdahale hem zor hem de zaman kaybı yaşatabilmektedir. Örnek verecek olursak, discord üzerinden anlık bildirim yaptınız ve kontrol sağlandığında oyuncu sabit bir yerde ya da Town bölgesinde duruyorsa müdahale edilememektedir.

Bu nedenle bu tarz bildirimlerinizi kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz, raporunuza gelecek yanıt Cheat Reports bölümünün yoğunluğuyla orantılı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Bilginize,
    Adam hâla bann yemeyince dışarı çıkıyım dedim, 2 saat önce bu konuyu açıp evden çıktım CRde 222 konu 333 yorum vardı. Şuan 228 konu 339 yorum var ve hâla benim konularıma cevap gelmemiş. Gelse bile önce moderatör cezasını yazacak, sonra GM girip onaylayacak. Akşama'da twitch yayını var. Yani bu işlem heralde en erken yarın akşamı bulur.

Bakın ben diyorum ki kan kaybediyorum ölecem, siz öndekilerin pansumanı var bekleyin diyorsunuz.

8 char premiumları boşa gidiyor, çalışarak kazanarak para verip satın aldığımız premiumlarımız 24 saattir slota mob çeken bir kullanıcı yüzünden boşa gidiyor, verdiğim paranın karşılığını alamadığım gibi üzerine bide eziyet çekiyorum.

İşin maddi boyutunu da artık aştım, manevi olarak yıprandım.

Ben ve partydeki adam video çektik attık CRye dünden beri adam bannlansa da rahat rahat exp kassak diyoruz.
    Last edited by asl_lP34zJyd; 07-16-2020 at 11:49 AM.

Tehdit devam ediyor, raporlarıma işlem yapılmadığı gibi görüntülenme bile almadı. Party kurup kasamıyoruz, para verip aldığım premiumdan 2 gün boşa gitti.

Büyük cesaret townda da oturuyor hâla.

Raporuma sıra gelmesi için24 saatten fazladır bekliyorum, party kurup kasabilmek için ne kadar daha beklemem gerekiyor? Bana söyleyin ki ona göre adamları ayarlayıp party kuriyim veya sizin yüzünüzden kaybettiğim premium süresini sizden geri talep edebileyim.
    Last edited by asl_lP34zJyd; 07-16-2020 at 05:31 PM.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Cr için raporlama yaptıysanız ceza alacaktır merak etmeyiniz

Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Cr için raporlama yaptıysanız ceza alacaktır merak etmeyiniz
    Benim prem boşa gittikten sonra bu adam ceza alsa ne olacak? Exp event var hâla kasamıyoruz adam bırakmıycak bizi. Ben expten çıktıktan sonra bu adam süresiz yese ne olacak hapse düşse ne olacak?

48 saate yaklaştık, rapor görüntülenmedi bile. Daha ne kadar beklemem lazım söyler misiniz ? Adam doğru diyormuş bannlanmıycam diyordu

En sonunda silecem videoları sinirden o olacak, bırakın kardeşim 48 saattir mob çeken adam bannlanmaz mı?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuz şu an için işlem sırasında olup mümkün olan en kısa süre içerisinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılacaktır.
    Geçen zaman zarfında lütfen raporunuzu sık sık kontrol ediniz.

İyi forumlar.