Results 1 to 6 of 6

Partydeki DC premiumsuz magenin Guard İke atak yaptırması droba etki edermi?

soru başlıkta arkadaşlar. Playerlerın değilde GM cevap verirse çok mutlu olurum

dragonun hasarı yüksek olmadığı için sanmıyorum bir etki edeceğini en çok damage atana açılıyor denecek genel olarak yorumlarda

Quote Originally Posted by 3xpendables1995x View Post
    dragonun hasarı yüksek olmadığı için sanmıyorum bir etki edeceğini en çok damage atana açılıyor denecek genel olarak yorumlarda
    farklı partyler arası olabilir dediğin şey ancak aynı parti içinde 1 kişi bile dc presiz olunca drop cok fark ediyor

Senior Member
    NTTgame GM lerinin yayında söylediği şudur.
    ''Moba en çok hasarı veren kim ise onun premiumu etki eder''
    Senin magenin dragonu en çok hasarı veriyor ise o zaman dragonun (olmayan) premiumu etki eder.
    En çok hasar veren olayı yıllardır aynı istersen wormlerde apple drobu çok yüksek , premiumlu olan ve premiumsuz olan 2 çar aile sırayla en yüksek hasarı verip deneyebilirsin dropları.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4_Tranquil View Post
    NTTgame GM lerinin yayında söylediği şudur.
    ''Moba en çok hasarı veren kim ise onun premiumu etki eder''
    Senin magenin dragonu en çok hasarı veriyor ise o zaman dragonun (olmayan) premiumu etki eder.
    En çok hasar veren olayı yıllardır aynı istersen wormlerde apple drobu çok yüksek , premiumlu olan ve premiumsuz olan 2 çar aile sırayla en yüksek hasarı verip deneyebilirsin dropları.
    ben delosta denedim. Presiz char oturuyordu. Droplar leş oluyordu. Çok denedim, sg'de de denedim. Presiz char otursa da dropları etkiliyor. Olması gereken gmlerin söylediği ama öyle olmuyor işte.

Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    ben delosta denedim. Presiz char oturuyordu. Droplar leş oluyordu. Çok denedim, sg'de de denedim. Presiz char otursa da dropları etkiliyor. Olması gereken gmlerin söylediği ama öyle olmuyor işte.
    Bende çok denedim çözüm olarak şunu bulmuştum dc presiz priestim buffi attıktan sonra parti dışına alıyordum dışardan heal atıyordu 2kişi kastığımız için böyle bir çözüm bulmuştuk ve dropları net etkiliyordu