Results 1 to 4 of 4

Karakterim soyuldu, soyan kişi karakterde üçün parti program kullanmış...

Öncelikle merhaba, bugün karakterim nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde soyuldu. Soyulması problem değil, karakterdeki itemler zaten kilitliydi, giden itemler bankadaki ıvır zıvır, scler vs. Bunların hiçbirisi sorun değil. Ben karakterde farklı bir kişinin olduğunu anladığım an, karakterin şifresini değiştirdim. Karaktere girdiğimde totem basılı bir şekilde TS vardı. Fakat karakterim Warrior, bırakın totemi, ts ile dahi işim olmaz. Karakterde üçüncü parti yazılım kullandığı şüphesini düştüm ve bunun ardından Discord'dan GM arkadaşlara konuyla alakalı mesaj attım, ek olarak da destek bileti gönderdim. Bunu da karakterdeki kilitli itemleri çalamadığı için yapmış sanırım. Bana yar olmadı, ona da olmasın hesabı. Bileti gönderdikten yaklaşık 30 dakika sonra ise karakter ban yedi. Şimdi buradan yardımcı olunmadığını biliyorum fakat bu gibi durumlarda karakterin banı açılıyor mu? İşlemi yapan IP, karakterin itemleri alındığına dair loglar vs. hepsinin gözüktüğünü düşünüyorum. Daha önce buna benzer, benim gibi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar oldu mu? Sonuçları ne oldu?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Destek ekibine bilet atarsanız hesabınızın gerekli incelemeleri yapılır hesabınızın ceza alıp almaması destek ekibinin vereceği karara bağlıdır.

Teşekkürler.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Daha önce hesap paylaşımı yapmadıysan yani farklı IP'lerden giriş gözükmüyorsa, uzun zamandır belli bölge IP'sinden giriş yapıyorsan sorun olacağını düşünmüyorum. Sonuçta girdiğin IP ve bölgeler belli. Bunu yapan kişinin IP ve Bölgesi'de bellidir diye düşünüyorum. Tabii şahsi düşüncem bu. En doğru cevap destek sisteminden gelecek. Geçmiş olsun.