Results 1 to 9 of 9

Haftada 1 bakim?

Oyun 2 haftada bir bakıma sokulduğu için bakıma 3-4 gün kala yani 10. günden sonra stabilitesini yitiriyor neden haftada bir bakım yapılmıyor ?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Oyunu bu yüzden bıraktım okçumu bozdum BP dizdim hem zevk alamadım hem aynı sorun onun Helis'inde de oldu direkt alt+f4 unistall yaptım

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Eskiden haftada bir oluyordu bakımlar. Sonra iki haftada bire düşürdüler. Herhalde zaten pek bi yenilik,, düzeltme vs. yaptığımız yok 2 haftada bire düşürelim diye düşündüler. Haftada bir güncellemeyi bırak ayda bir güncellemeye düşürebilirler şu anda zaten iki güncellemenin biri tamamen boş oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Eskiden haftada bir oluyordu bakımlar. Sonra iki haftada bire düşürdüler. Herhalde zaten pek bi yenilik,, düzeltme vs. yaptığımız yok 2 haftada bire düşürelim diye düşündüler. Haftada bir güncellemeyi bırak ayda bir güncellemeye düşürebilirler şu anda zaten iki güncellemenin biri tamamen boş oluyor.
    hangi eski o bro benim bildigim salı persembe 2 defa reset atılırdı eskiden.Sonrasında 1e düşürüldü simdi 2 haftada bir atılıyor yakında ayda 1e düşer diye beklemedeyim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Yapımcı firma kendi yayıncılığını yaptığı sunucularda 2 haftada bir bakım yapıyordu usko için haftada 1 defa yapılıyordu ancak daha sonra kendi kararları ile 2 haftada bir bakım yapma kararı aldılar tekrar değişirmi şu an için belli değildir.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Yapımcı firma kendi yayıncılığını yaptığı sunucularda 2 haftada bir bakım yapıyordu usko için haftada 1 defa yapılıyordu ancak daha sonra kendi kararları ile 2 haftada bir bakım yapma kararı aldılar tekrar değişirmi şu an için belli değildir.
    yapımcı firma neyin kafasını yaşıyor acaba

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Oyunu bu yüzden bıraktım okçumu bozdum BP dizdim hem zevk alamadım hem aynı sorun onun Helis'inde de oldu direkt alt+f4 unistall yaptım
    bende okçu oynuyorum yüksek ihtimal sonum seninki gibi olacak

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Haftada 2 reset atmak ne kadar zor olabilir? Oyun şişiyor kısa reset atılmalı eskisi gibi.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad