Results 1 to 5 of 5
    Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus

Oyun İçi Küfür

Merhaba arkadaşlar.

Bu terbiye yoksunu küçük kardeşimiz ortalama olarak 13 saat civarı aynı slotta kasmama rağmen farklı hesaplar ile gelip sürekli küfürler edip gidiyor. Sonuçta bende DC yiyorum veya elektrikler gidiyor internet arızası oluyor bende döndüğümde slotu boş bulamayabiliyorum ve geçiyorum başka serverlarda boş slot arıyorum bulamazsamda başka bir mob kesiyorum. Bu oyunda Slot tapulama gibi bir durum var ise eğer kurallara uyarım. 14.07.2020 tarihi öğlen 12 de slota geldiğimde boştu bende genie açtım ve farm yapmaya başladım. Bu terbiyesiz küçük kardeşimiz gelip küfürler ediyor. Rica ediyorum şu oyunda şunun önüne geçelim artık. Bizler bu oyunu küfürler yemek için oynamıyoruz. Artık ayıptır yani. böyle basit durumlar için konu açmak istemezdim lakin bu 1 değil 2 değil. hemen hemen her gün aynı durumlar yaşanıyor bu oyunda. Herkese iyi oyunlar dilerim.
    Last edited by IBlackWicked; 07-15-2020 at 01:42 AM.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Aynı Konuyu CR Bölümüne açmanı öneririm ceza alacaktır

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    teşekkür ederim. öyleymiş oraya da açtım bir konu tekrardan sağolasın

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Rica ederim =) Aynı durumdan bende çok şikayetçiyim umarım küfür içinde bir gelişme yaparlar oyun içinde temiz ferah bir oyun oynayabiliriz =)

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forumun genel bölümlerinde bu tarz konular açmak forum kuralları gereği yasaktır. Arkadaşımızın da belirttiği gibi, bildirimlerinizi geçerli kanıtlar ile birlikte ve kurallara uygun bir şekilde Cheat Reports bölümüne yapmalısınız. Bildirim yapmadan önce aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi

İyi forumlar.

Tags for this Thread