Results 1 to 4 of 4

Thread: tpt

Junior Member

tpt

öncelikle herkese iyi oyunlar konuyu fazla uzatmak istemiyorum ares serverinde nerdeyse herkes tanır beni dün çarım banlanmış hiçbir haklı neden yokken neymiş efendim illegal program varmış bilet attım pc yi teslim edeyim size geçmişinden bakın geleceğine kadar hile varsa pc yi de size vereyim burdan da yazıyorum çok ihtiyacınız varsa pc de sizin olsun varmı ötesi bu nasıl bi yönetim bu nasıl bi oyun sistemidir yada gm arkadaşlardan birini gönderin yol masrafı da bana ait olsun hile bulursa üstüne ödül vericem...

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu sebeple bu durumu forumun genel bölümlerine taşımanız sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Yeni bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla gönderdiğiniz bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Gerekli yanıt size müşteri hizmetleri tarafından verilecektir ve size verilen bu yanıt nihai karardır.

Junior Member
    Tarihinde Gönderildi: 14-07-2020 / 17:08
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Böyle bir yaptırımı hesabınız için uygulamak bizim için de gerçekten üzücü ancak bunun geçerli bir sebebi olduğunu anlamanızı istiyoruz.

GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edilmiş ve bunun sonucu olarak hesabınız süresiz olarak yasaklanmıştır. Üçüncü parti araçlarının kullanımı ve bulundurulması Davranış Kurallarımıza aykırıdır.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için lütfen Kullanıcı Sözleşmemize göz atınız:

http://www.nttgame.com/tr/corporate/useragreement

Üzgünüz ki bu konuda herhangi bir delil paylaşımı Oyun Yöneticilerimizin kimliğini tehlikeye atabilir ya da diğer oyunculara rahatsızlık verebilir. Bu nedenle daha fazla detayı sizinle paylaşamıyoruz.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi( gelen yazı bu ortada bi iddaa varsa delil ve ıspat lazım aksi halde bana atılan bi iftiradır yazmışım pc yi size göndereyim inceleyin daha açık bi acıklama varsa söyle onu da yazayım. ortada hiçbirşey yok hesabım kapatılacak ve bana ancak kopyala yapıştır ile yazı gönderilicek bu nasıl bi yönetim sistemi

Moderator NightOwl's Avatar
    Yukarıda belirttiğim gibi, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu sebeple bu durumu forumun genel kısımlarına taşımanız sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Bu durumda yalnızca bilet üzerinden destek alabilirsiniz. Belirttiğiniz gibi kopyala-yapıştır tarzında bir durum bulunmamaktadır. Gerekli incelemelerin ardından sonuç, size kalıp bir mesaj ile iletilmektedir. Ayrıca gönderdiğiniz bilet sonucunda hesabınız tekrar kontrol edilmiş ve biletinize yanıt verilmiş, size müşteri hizmetleri tarafından verilen bu yanıt nihai karardır. Bu konuda spam veya sürekli olarak ısrarcı olunması müşteri hizmetleri ile iletişiminizin tamamen kopmasına neden olabilir.

Ek olarak, yetkili ekibin size kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Bilginize,