Results 1 to 10 of 10

Thread: Oyun hk

Senior Member

Thumbs up Oyun hk

Ya arkadaş bana çıkıp yok virüstü yok yaz ayıydı yok tatildi bu sebeplerden ötürü oyuncu kaybediyor hikayesi anlatmayın. Bakın tüm sunucularda ciddi oyuncu düşüşü var düşmeye de devam ediyor. CZ durgunlaşmaya başladı pazarda yaprak kıpırdamıyor herkes fikrini belirtsin. Ya arkadaş öz eleştiri yapın kralcılık menfaatçilik yapmadan herkes aklındakini söylesin.
    Last edited by Klaslord; 07-13-2020 at 04:32 PM.

Senior Member
    zaten yetkililerde kabul ediyor ama yapabilcekleri birşey yok

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by f6n_g1Vp6KD8 View Post
    zaten yetkililerde kabul ediyor ama yapabilcekleri birşey yok
    Aslında var. Hem de çok şey var.

bundan 2 sene önce rosettada oynuyordum server yaz aylarına doğru boştu sonbahar kışa doğru server canlandı akşam pkları çoğaldı bu durum çok normal

Sirus giriş kapalı sirusun kan kaybetmesi ondan vega zaten bıtıkti diyer sunucuları bilmem

Senior Member
    Quote Originally Posted by LayLayLomm4141 View Post
    Sirus giriş kapalı sirusun kan kaybetmesi ondan vega zaten bıtıkti diyer sunucuları bilmem
    Sen yanlış yere geldin kardeş sadece SIRIUS mu kan kaybediyor? Tüm sunucularda ciddi oyuncu düşüşü var!

Senior Member
    Siz canınızı sıkmaın 5 6 aya tum sunucuları birleştiriler

altar cz de belli ekipler kaldı cogu oyunu bıraktı 22.35 de tek tıkla girip jr katılıp altf4 cekiyoruz artık bunların cebine para girdiği sürece ilgilenmezler hiç umutlanmayın yakında kendileri calıp kendileri oynayacak bırakmama ramak kaldı gerçekten bıktım ilgisizliklerinden .
    jr lere katılıp gem kutuyu tl ye cevirip wow un aylık ücretini beleşe getiriyorum daha kaliteli ve ilgili ekipleri var ntt varken oynanmaz usko baslarda cok umutluydum ama hüsran cıktı

benden herkese güzel bir tavsiye oturun pazar yapın. bu dönemler gelip geçici. Dc preimum alın yine drakilere girin vs vs. Ama forumdamışın dediği gibi oyunda ciddi bir düşüş var. Heleki DROPLARDA bununla ilgili ciddi bir açıklama neden yapmıyorsunuz ?
    BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ.!

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Her yaz aynı durumlar yaşanır. Sıcakta apış aranız pişe pişe oyun mu oynamak daha sağlıklı, yoksa denize girmek mi? Tatil imkanı olmayanlar ya da virüs tedirginliği olanlar oyun oynuyor. Tatil de olanlar da malum yerlerdeler zaten. Sonbahar ve kışa doğru oyun canlanır.

Şu anda oyuna diledikleri yenilikleri getirsinler, sonuç değişmeyecektir.