Results 1 to 6 of 6

Oyunda dc problemi.

Arkadaşlar oyunda dc problemleri var ve exp kayıpları yasayan bir cok oyuncu mevcut oyunun kendi hatası yuzunden exp event yaparlarsa adaletsizlik olur çünkü birde genie çekip o kadar expi geri mi kasacağız ne anladım ben bu işten oyun yine karlı çıkıyor kendi hatasını kendi sorunlarını bize ödetiyor lütfen tavrımızı koyalım ki ben 100m exp kaybettim reb kasanlardan giden expiyi düşünemiyorum oyunun böyle bir hakkı yok kendi exp eventi lütuf gibi gösterip genie aldırmak hiç yakışmıyor ki genie parasını çıkarmak bile ayrı dert droplar zaten leş lütfen bu konuya destek çıkalım.
    Oyuna para yatırıyoruz fakat karşılığını alamiyoruz oyuncularinizdan nefret ediyorsaniz oyunu turkiyeden kaldırın.
    Rollback istiyoruz!
    Last edited by WhiteT0r0S; 07-13-2020 at 03:32 PM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    rollback ne gerçekten bilerek mi istiyosun?
    consume & adapt

Evet istiyoruz emeklerimizin hiç olmasına göz yumamam saatlerce kas sonra dc problemi yuzunden expin düşsün buda yetmemiş gibi genie alalım yattığımız expiyi.geri kasmaya.calisalim ha masallah exp event değil rollback istiyoruz.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by WhiteT0r0S View Post
    Evet istiyoruz emeklerimizin hiç olmasına göz yumamam
    diyip oyundaki herkesin birkaç günlük emeklerinin komple silinmesini istemek biraz abes. daha basit çözümleri olabilir
    consume & adapt

Senior Member enezx's Avatar
    Corona başında oyundaki büyük problemi hatırlamıyorsunuz sanırım
    Exp event yapıldı diye bile mgame bize ceza verdi
    Normal seviyede bir exp event yapılırsa şükretmek gerek

Senior Member
    Expe yatan adam rollback istiyor bu kafaları anlamak mümkün değil cidden. Rollback ne bilmiyorsun da hiç mi düşünemiyorsun 2 gündür exp kasan adam oyun 2 gün geriye giderse expe yattığından fazla kaybetmez mi diye.