Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Exclamation CR Konulari Gun Icinde Siliniyor Mu?

CR Konulari her gece saat 23:59'da arsivlenmiyor mu cevap geldikten sonra? Gun icerisinde neden acilan konu siliniyor?

Gece 1 civari konu actim JR'de macrocu AFK birini reportlamak icin. Bugun baktigimda videoyu sadece 1 kisi izlemis(modlardan 1 kisi) ve konu aninda silinmis.

Ayrimcilik var gibi hissediyorum. Bu konum da silinir mi acaba onu da dusunmuyor degilim...
    Last edited by TheUnknownAssassin; 07-13-2020 at 12:24 PM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    bugun benim konularım da arşive alındı gün içinde, herkese olan bişey
    consume & adapt

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    bugun benim konularım da arşive alındı gün içinde, herkese olan bişey
    Kurallara gore her gece arsivleniyor konular. Gun icerisinde arsivlenir diye bir dipnot tarzi uyarici cumle yok. Ayriyetten, tabiri caizse moderatorler kafalarina gore arsivleyecekse konulari, nasil sonucu takip edecegiz?

Quote Originally Posted by cheatreportcu07 View Post
    Cr konuları 6-7 ay boyunca aynı adamı raporlayıp durduğun fakat bir türlü ceza aldıramadığın konulardır.Bu konular gece 11den sonra arşive alınır ki sen ceza alıp almadıklarını göreme diye.Teşekkürler.
    Dolmussun baya bu konuda.

Ben genelde Stone Golem'e Titan cekeni veya kullandigi koxpu bariz sekilde belli edeni videoya alip gonderiyorum. Gonderdiklerimin hepsi GMler tarafindan islem gordu. Dun oynadigim sunucuda iyi clanlardan birisinde olan bir Mage'i macro acip AFK kaldigini tespit ettim ve partyden de diger oyuncular assagidan yazip durdu. Bu yuzden bu tarz bir video olusturup raporladim, fakat aninda silinmis.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Konuların arşive taşınma rutini bildiğiniz gibi işliyor. İşlenen konuların çok olduğu ya da bölümün yoğun olduğu zamanlarda ek arşivleme işlemi yapılabiliyor. Yani size özel yapılmış bir durum değildir.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Konuların arşive taşınma rutini bildiğiniz gibi işliyor. İşlenen konuların çok olduğu ya da bölümün yoğun olduğu zamanlarda ek arşivleme işlemi yapılabiliyor. Yani size özel yapılmış bir durum değildir.
    Peki sonucu nasil ogrenecegiz? Bolum yogun olundugu zamanlarda ustun koru acilan konulara bakilip direk arsivlenme mi yapiliyor?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kurduğum cümlede üstünkörü diye bir ibare yok. Bölümün düzgün çalışabilmesi için ek arşivleme işlemi yapılmış yani konunuz sonuçlandırılmış ve arşive alınmış. Şikayet ettiğiniz karakter incelendiğinde illegal bir durum tespit edildiyse işlem yapılır.

Senior Member
    bazıları cevap gelmeden siliniyor.neden silindiğine dair soru soruyorum ona da cevap gelmiyor neden? tüm kurallara da uygun bir biçimde açıyorum.açtığım konular bazen değerlendiriliyor bazen direkt siliniyor.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Kurduğum cümlede üstünkörü diye bir ibare yok. Bölümün düzgün çalışabilmesi için ek arşivleme işlemi yapılmış yani konunuz sonuçlandırılmış ve arşive alınmış. Şikayet ettiğiniz karakter incelendiğinde illegal bir durum tespit edildiyse işlem yapılır.

Oyunu daha iyi oynamak adina ve sizlere de yardim edebilmek icin oyun icerisinde gordugumuz sikintilari videoya cekip raporluyoruz, fakat raporumuzun cevabini dahi goremeden direk gozden kaybettiriliyorsa(arsivleniyorsa yada diger bir tabirle yetkililer haric diger herkese kapali yere tasiniyorsa), niye yardim ediyoruz ki? Daha raporumuzun cevabini bile goremiyoruz. Halbuki, kurallar geregi arsivlenme her gece 23:59'da oluyor ve siz ek arsivleme islemi diye bir seyden bahsediyorsunuz. Ne ek notlarda, ne de onemli notlarda boyle bir durumdan bahsediliyor.

- Konular her gece 23:59'da arşive taşınır. Arşiv bölümünü sadece yetkililer görüntüleyebilir, bu yüzden lütfen arşive taşıma işlemi yapılmadan önce raporunuzu kontrol ediniz.
    Kaynak: https://forum.nttgame.com/forum/show...C3%BCncellendi

@ScORp_LiON (kural konusunu olusturan kisi) veya kurallari belirleyen kisiden resmi bir aciklama alabilirsem memnun olurum.

Ilginiz icin tesekkurler.
    Last edited by TheUnknownAssassin; 07-13-2020 at 02:24 PM.

ilginç bir olay bende atıyorum crye sürekli konularım hep cevaplandıktan sonra gece tasındı arşive .Vardır bi durum bunda