Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: ice mage

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

ice mage

şu an en tercih edilmeyen sınıflar arasında yer alıyor. Bunun hakkında güncelleme vs tarzı çalışmalar var mı, veya ice mage için ne tür şeyler yapılabilir fikirlerinizi öğrenmek istiyorum

Bilindiği gibi Flame, Glacier ve Lightning skillerinden %20 daha fazla vuruyor. Glacier skilleri lightningden %10 daha fazla vurabilir diye düşünüyorum.Bu sayede Flameyle olan fark %10 a düşer.Lightning ve Glaciere 80 tekli vurma skilleri eklenebilir Flame de olduğu gibi. Bu değişiklikler bu skill türlerini seçen Mageleride arttırır. Tabi bu öneriler MGAME e e nasıl iletilir orasını bilemem.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Exarch_Yrel View Post
    Bilindiği gibi Flame, Glacier ve Lightning skillerinden %20 daha fazla vuruyor. Glacier skilleri lightningden %10 daha fazla vurabilir diye düşünüyorum.Bu sayede Flameyle olan fark %10 a düşer.Lightning ve Glaciere 80 tekli vurma skilleri eklenebilir Flame de olduğu gibi. Bu değişiklikler bu skill türlerini seçen Mageleride arttırır. Tabi bu öneriler MGAME e e nasıl iletilir orasını bilemem.
    Evet glacierde zehir olsun, attack skilleri olsun, flameye göre daha az, bunlar arttırılabilir. Şu an ice demek çöp demek, bence ice mage daha işlevsel olabilir. mesela kayma eklenebilir daha hızlı hareket etmesi için onu kullanınca 10 mt ileri gidecek.
    80 skilinin yanına 3 lü prizma eklenebilir 70 skilinden biraz daha fazla ve daha uzaktan vuracak.
    Last edited by NeverHopinq; 07-12-2020 at 02:17 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    Şuan sadece drakide işe yaradığı bir gerçek
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Şuan sadece drakide işe yaradığı bir gerçek
    İşte amacım ice magenin draki dışında da işe yaraması arkadaşın dediği gibi ice elementinin hasarı %10 artsa, onu tercih edecek baya kimse olur diye düşünüyorum, yani ice güzel bir job ama light ve flame kadar etkisi yok biraz etki eklenebilir.
    Last edited by NeverHopinq; 07-12-2020 at 04:32 PM.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Last edited by SkCLucky; 07-12-2020 at 07:22 PM.

Ben de şuan mage oynuyorum flame ve lr olarak oynuyorum dual +3 flame ring ve dual +3 imir ringim var, lr oynadığım zaman tek avantajım blink oluyor kitlemek için malesef oynancak gibi değil ne staff kitliyor ne de diğer skiller okçuların attığı lr ice skilleri daha çok tutuyor benim vurduğum skillere göre. Lr skilleri kitlemeyecekse neden lr oynayayım ki ? flame olurum en azından vurduğum damage yüksek olur.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    mage partylerde değil de karma partylerde daha iyi oluyor ice mage, özellikle de ardreamda. biraz support karakter olduğu için bu halde ama direkt güç artışından ziyade işlevsel skiller eklenip bu rolü daha da güçlendirilmeli.
    consume & adapt

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Bir dönem ice oynamıştım tek başıma bizim tarafa felo aldırıyordum karşı gelen partilerin priestlere kup atıyordum direk patates mage melee gruplarda kalkan takmazsa tekliyorlar mage timlerde ise küp sebebiyle iş yapıyor malesef fire mage dışında hasar sınıfı yok mage için lr mage kör atar blink atar içe küp atar fr çiftler 80 skilini Adam tekler. Lkp bile bug içerisinde kalmış mp etki etmiyor diyorlar 83 lvlde mp int veriyorsun 800 canı oluyor hp versen adam düşüremiyor artık mageyi lr ve ice için kalkanlı tp fr içinde full itemli mage timde olman lazim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ice magenin küp dışında bir esprisi yok zaten, diğer elementlere bakınca ice sınıfı çok sıradan kalmış, bence biraz attack,zehir ve kaçma becerisi eklenmeli