Results 1 to 3 of 3
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Question Areste kaos etkiligi hakkında

Öncelikle kolay gelsin arkdaslar ben bu kaos olayını anlamadım ares gibi sw mavi kasa 1.5 2m gibi adam kaosa girmiş macro yada pedal ile canı düşmüyor biçip gidiyor adama yapışıyoz ne ki yatsın warrior lar pedallarını kullanıyor dier uyanıklarda almıs macroyu oto pot oto atak yapıyor kopx binde bir denk geliyor kaosta adam kurmus macrosunu pedalını 74/35 kıll 90/53 kıll 88/40 kıll gibi skorlar dolu misal ares gibi useri eski sw varmı yok çoguda bildigim insanlar oyunu gerçekten bilen adamlar ama aralarında bazgı insancıklar var sırf 1günlük kanat ismi 1. sırada görünsün diye tanınmıs adamlar macro ve pedalla giriyor şuraya oyunun etkinlkleri belli kaos jr ft utc bdw gibi ama şu kaosta video alamıyoz ksc alamıyoz bunu yapan adamlar bilindik çarlarını tl ile dizmis belli klanlarda olan adamlar şimdi soruyorum areste hiç mi şu oyunu kaosu bilmeyen adam varki bunlar 75 80 90 küşürlerde kill alıp birinci oluyoarlar kaosta eşitlik sart ben cz oynuyorum hep lwl sınırı kaç olursa olsun herkez eşit olması gerekmiyormu 50 lwl çarla oynadım 50 lwl çhar sankı kagit helva el aynı el ama eşit pk atılan bir ortam deyil lwl farkı ıtem farkı varsa lütfen GM ler yazsın eşit deyil ezık çarla girdinizmi yatalak oluyorsunuz itemli çarla girdigim zaman normal oyunuyorum arada buyuk fark var o yuzden kaosun her jop için eşit olmasını istiyorum.Gelelim konumuza bu kaostakı macro ve pedal için ne yapıldı yada yapılacak egerki yapılmayacaksa bi pedal macro ayarlayalım bizde kullanalım bir kaç kişiyle tartısk bu konuyu eger önü geçilemiyorsa alemin enayisi biz deyiliz bizimde ismimiz ilk 3 te olsun o yüzden bizde kullanalım diyoruz alalımmı pedal macro almayalımmı almayacaksak macrocu pedalcılara ezilelimmi böylemi gitsin bu düzen açıklama yaparsanız sevinirim kolay gelsin

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bİr gm mod aÇiklama yapsin macro real se alip kullanacam arkadas choas etkinligine legal bİr Şekİlde gİren yok ares te bu sikinti gm mod. AÇiklama yapsin az kaldi Şu sevdİgİmİn etkİknlİgİnİn İÇİne bİr gİrİp bakin oto town atan cani dÜŞmeyen adam dolu her lwl İÇİn tarafsiz deyİl yeter arkadas macro real se kullanalim bİrde bu rank olayi geldİ siralama mİllet azdi kudurdu İsmİm Çikacak dİye acİll aÇiklama beklİyorum macro konusunda eger real deyİl kullanmayin dİyosaniz o bİlİndİk adamlarin banlarini formdan paylaŞin lÜtfen ….

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Aynı içerikte bir çok kez konu açıldı, konu kirliliği olmaması açısındam mevcut konualardan devam etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bunun için forumun sağ üstünde bulunan forum içi arama seçeneğini kullanabilirsiniz.

İlgili Chaos Konusu