Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Boss respawn ettirmek

CHAT EKRANINDA ADI GÖRÜNEN OYUNCULAR BİZ DERUVİSH FOUNDER KESERKEN RESPAWN ETTİRİP KENDİLERİ KESTİLER VE ''CLANI DA YAPIYOR ALAN BAN YEMELERİ LAZIM'' DİYE SAÇMA SAPAN GÖRÜŞLERİ VAR

adam diyor ki kesebilecek gücün yoksa ban sebebi böyle saçma şey mi olur yarı cana getirmişiz bossu adamın savunmasına bakın
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 07-11-2020 at 02:09 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    evet haklılar eğer kesebilecek güçte değil kanser etmek için respawn ettiriyorlarsa suç
    ama boss ilk vuranın hakkı değil eğer 2 party bir boss için savaş veriyorsa istedikleri kadar respawn olabilir
    bir taraf sonunda bıkacaktır
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    adam ks atmıyor zehirli okla çekip respawn ettiriyor biz bossu yarı cana getirmişiz kesemeyecek miyiz sence bir düşün

Junior Member
    Bence boss yarı candaysa uzağa kaçırıp respawn ettirmenin cezai bir işlem olması lazım. Yoksa 2 party atak yapar. Kim daha çok vuruyorsa o alır onda bir sorun yok ama uzağa kaçırıp yarı candaki bir boşsu respawn ettirmek etik değil en başta.

Ayrıca PVP alanında boss respawn ettirmek diye bir durum söz konusu olamaz PVP alanında adam yanından geçerken ok çarpıp peşine bossu takabilir.

Bunun cezai bir karşılığı yoksa lütfen bizi bilgilendirin ben de yapabilirim bundan sonra.
    Last edited by PraetorianX; 07-11-2020 at 01:51 PM.

Quote Originally Posted by PraetorianX View Post
    Bence boss yarı candaysa uzağa kaçırıp respawn ettirmenin cezai bir işlem olması lazım. Yoksa 2 party atak yapar. Kim daha çok vuruyorsa o alır onda bir sorun yok ama uzağa kaçırıp yarı candaki bir boşsu respawn ettirmek etik değil en başta.

Ayrıca PVP alanında boss respawn ettirmek diye bir durum söz konusu olamaz PVP alanında adam yanından geçerken ok çarpıp peşine bossu takabilir.

Bunun cezai bir karşılığı yoksa lütfen bizi bilgilendirin ben de yapabilirim bundan sonra.
    pvp alanında her şey serbest eğer yapabiliyorsan bossun kesilmesini engellemeye calısabilirsin ama muhtemelen 2 asas kafana çullanacaktır

Junior Member
    benim bu bahsettiğim olay eslantta gerçekleşiyor. sen burda boss respawn ettirenleri savunmaya geldiysen eyvallah diyecek lafımız yok birgün başına gelmez umarım

Quote Originally Posted by koala000 View Post
    benim bu bahsettiğim olay eslantta gerçekleşiyor. sen burda boss respawn ettirenleri savunmaya geldiysen eyvallah diyecek lafımız yok birgün başına gelmez umarım
    eslant için kuralları malesef söylüyorum başıma geldi biz pes edene kadar adamlar respawn ettirdi en sonunda bıraktık onlara
    malesef video da alsam adamların yaptığı legal dostum zaten onun bile çetesi var sadece eslant bossları kovalayan bir party adam var

Junior Member
    o zamam gm ler bunun legal olduğunu söylesin biz de yapalım. biz kimsenin bossuna karışmıyoruz aman ban yemeyelim diye. legal mi değil mi kesin birşey söylesinler konu kapansın

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Rekabetten kaynaklı re-spawn ise ceza uygulanmaz. Mod. Team Lead'in yaptığı açıklamayı sizinle paylaşıyorum;

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kural çok basit, rekabetten kaynaklı re-spawn varsa kimse ceza almaz. Boss kesecek ekip yoksa ya da bireysel bir eylemse re-spawn durumunda ceza alırlar.

İyi forumlar.