Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

draki görevcisi

drakinin yanındaki günlük görevcinin belirli bir sıfırlanma saati var mı yok mu bazen draki hakkım sıfırlanmış olsada görevler sıfırlanmamış oluyor ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Draki görevleri TSI 18:00'da sıfırlanıyor. (Eğer tamamlandıysa)
    Örnek veriyorum siz görevi aldınız. 3 kere kesmeniz gerekiyor ama 2 kere kestiniz ve saat 18:05 oldu görev kaldığı yerden devam eder.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mousaorhan View Post
    drakinin yanındaki günlük görevcinin belirli bir sıfırlanma saati var mı yok mu bazen draki hakkım sıfırlanmış olsada görevler sıfırlanmamış oluyor ?
    Saat 18'de sıfırlanır.

Eğer o saatlerde oyundaysan Sw npcsine sağ tık yaparsan görevler aktif olur.

18 den sonra oyuna giriş yaparsan npc tıklamana gerek yok.
    JustInTime

Senior Member EraJacque16's Avatar
    sorduğu soru biraz farklı anladığım kadarıyla. draki hakları 18:00da sıfırlanır girip girmemen önemsiz, ancak günlük görev alıp bitirdiğin süreden itibaren, muhtemelen 18-22 saat arası bir süre sonra yeniden alınabilir olur.
    consume & adapt

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    sorduğu soru biraz farklı anladığım kadarıyla. draki hakları 18:00da sıfırlanır girip girmemen önemsiz, ancak günlük görev alıp bitirdiğin süreden itibaren, muhtemelen 18-22 saat arası bir süre sonra yeniden alınabilir olur.
    Yanlış bilgi vermişsin her gün günlük görevler 18 de sıfırlanır.
    18-22 saat arası rastgele falan diye bir olay yok

Eğer görevler acilmamissa relog atabilir veya relog atmak istemiyorsanız cz townda bulunan npcye bir kez sağ tıklayarak görevlerin gelmesini saglayabilirsiniz

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Yanlış bilgi vermişsin her gün günlük görevler 18 de sıfırlanır.
    18-22 saat arası rastgele falan diye bir olay yok

Eğer görevler acilmamissa relog atabilir veya relog atmak istemiyorsanız cz townda bulunan npcye bir kez sağ tıklayarak görevlerin gelmesini saglayabilirsiniz
    şimdiye kadar hiç 18:00 da draki görevi alamadım(1 gün ara vermediysem), bu yüzden genelde JR için eslanta geçmeden alıyorum saat 22:20 gibi, görevleri de 23:00-00:00 arası yapıyorum. buna istinaden varsayımda bulundum, dediğin gibi de olabilir tabi bu bug her zaman oluyorsa.
    consume & adapt

Junior Member
    bende böyle oldugunu düşünüyorum ama arkadaşların dediğini denerim birdahakine relog falan

Senior Member
    şimdiye kadar hiç 18:00 da draki görevi alamadım(1 gün ara vermediysem), bu yüzden genelde JR için eslanta geçmeden alıyorum saat 22:20 gibi, görevleri de 23:00-00:00 arası yapıyorum. buna istinaden varsayımda bulundum, dediğin gibi de olabilir tabi bu bug her zaman oluyorsa.
    Her gün standart olarak 6da sıfırlanıp 4 charıma mitril yaptıktan sonra direk günlük görevlerini alarak draki yapıyorum . oyun saati ile 00.00.00 olduğunda görevler sıfırlanıyor oyunda isen sw npc tıklayınca yenilenir lütfen 5 saat sonra bunu deneyiniz