Results 1 to 4 of 4

Thread: Mail silinme

Mail silinme

Arkdaşlar şuan girebildiğim gmaili sildim..
    Lakin knight online sitesinden hesabımdan silemiyorum çünkü değiştirebilmem için sildiğim gmail adresime doğrulama kodu gönderiyor ama o gmail komple silindi..Mailimi değiştermiyorum ne yapmam lazım..Bilenler yardım etsin tşk

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Silinen mail adresini tekrar almayı deneyebilirsiniz. Eğer tekrar alamıyorsanız, gmail'e destek bileti göndererek yardım isteyebilirsiniz.

Eğer tekrar bir sonuç alamazsanız, nttgame'in destek ekibine Eposta Sorunları kategorisini seçerek bilet gönderebilirsiniz. Gerekli yanıt müşteri temsilcisi tarafından verilir.

Junior Member
    Degerli bilgin için teşekkürler kardeş bende uzun zamandan berı charıma gırmıyorum siteden giriş yapabiliyorum ama charıma giremiyorum bilet göndericem ama NPOİNTS diye bişi çıkmış ne kadarlık yüklesek yeterli olur. bilet göndermek kaç points

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yediyol View Post
    Degerli bilgin için teşekkürler kardeş bende uzun zamandan berı charıma gırmıyorum siteden giriş yapabiliyorum ama charıma giremiyorum bilet göndericem ama NPOİNTS diye bişi çıkmış ne kadarlık yüklesek yeterli olur. bilet göndermek kaç points
    Bilet göndermeniz için hesabınızda Npoints olması yeterli. Yani bilet gönderdiğinizde hesabınızdan Npoints eksilmez.