Results 1 to 5 of 5

Premium eşyaları hakkında yardım!

Arkadaşlar premium almayı düşünüyorum 79 level int priest oynayacağım fakat karar veremedim gold premium ile dc premium arasında kaldım mesela bronze premiumla gold premium drop rate aynımı acaba yoksa gold premium biraz daha yüksekmi sizin tavsiyeleriniz neler peride alıcam çok parada yatırmak istemiyorum mevzu kar yapmak değil zevk almak aslında

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Tüm Premiumlar eşya düşme oranını arttırmaktadır. Fakat Dc Premium Dc Flash eşyası ile beraber kullanıldığında diğer Premiumlara göre düşen eşya oranını +100% (10 adet dc flash) arttırmaktadır.

Premiumların verdiği diğer özelliklere de detaylı olarak bakarak, kendinize en uygun olan Premium ürününü tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

yani dc flash basmayan bir disc premium sahibi ile bronze premium sahibi aynı drop oranına mı sabit

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by hdi_CJK7Ls98 View Post
    yani dc flash basmayan bir disc premium sahibi ile bronze premium sahibi aynı drop oranına mı sabit
    Bu oranlar paylasilmiyor premium özellikleri arasında hepsinde drop oranı arttirir yazıyor (pus üzerinden kontrol edersen)
    Moderatorun dediği gibi dc prede flash etkisi farm için en sağlıklısı gibi görünüyor 2x eşya şansı az değil

bronze pre çektim valla dc preye 250 tl bağlayamam zaten günde 2 saat oynuyorum