Results 1 to 4 of 4

Thumbs up Raporlama Hakkında

Adam hem sövüyor hemde patavatsızlığın dibine vuruyor nasılsa birşey yapmıyorlar diye.. Bıktık server olarak bu adamdan hakkımızı gasp edip birde bize sövmesinden.
    Bu şahıs Jr de priest olmasına karşın hiçbir görevini yapmıyor. Bıktık ne zaman denk gelse jr resmen çöp oluyor. Adamda ne item var nede birşey herşeyi bir tarafa koyalım buf atmaz heal atmaz birde herkese söver. Artık bu 2. şikayetim lütfen artık kurtarın bu den bizi ALLAH aşkına. Serverde herkes şikayetçi emeklerimizi çöp ediyor. Onun yüzünden wallahi oyundan soğudum süreklide denk geliyor boşa girmeye gerek yok diye oyuna bile girmez oldu pek çok arkadaşım. Bakın resimde adam nasıl sövüyor bide umursamaz takılıyor. Çıktım kapatıp jr yi ve oyunu.
    Last edited by GamesDepot; 07-10-2020 at 09:33 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, Cheat Reports konularının forumun herkese açık bölümlerinde paylaşımı yasaktır.

Bu kanıtlarınızı konuşmanın tamamını alarak Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Adam bufer kimsede ne buf ne ac yok, birde utanmadan sövüyor bize bedavadan gem alıyor emeklerimizi çalıyor. Parti dağılıyor sürekli onun yüzünden.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by ecehakan View Post
    Adam bufer kimsede ne buf ne ac yok, birde utanmadan sövüyor bize bedavadan gem alıyor emeklerimizi çalıyor. Parti dağılıyor sürekli onun yüzünden.
    Selam,

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, şikayetlerinizi kanıtlarınız ile beraber Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz.