Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Nedir şimdi bu ? Mod olduğunuz halde insanlarla dalga gecer gibi davranıs sergilemek yakısıyor mu ? Ben sizden yardım istiyorum acıklama istiyorum.Sizin buna cevabınız bu mudur ? TEBRİK EDERİM ...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by albanian3509 View Post
    Nedir şimdi bu ? Mod olduğunuz halde insanlarla dalga gecer gibi davranıs sergilemek yakısıyor mu ? Ben sizden yardım istiyorum acıklama istiyorum.Sizin buna cevabınız bu mudur ? TEBRİK EDERİM ...
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilememektedir, destek alabileceğiniz tek yer destek sistemidir. Bilet gönderdiğinizi belirtmişsiniz ve size gerekli yanıtlar verilmiş. Kanıt sunup sunmamak tamamen inisiyatif durumuna bağlıdır.

Ben derdimi sanırım anlatamıyorum.formatlı ve hiçbirsey yüklü olmayan pc ile bu olay yasanıyorsa biz ne yapıcaz daha ? yada baska bir dosya mı sıkıntı yaratıyor anlamıyorum.Sizin bu dediginiz sey suna cıkıyor.
    "Kardeşim bu oyunu oynuyorsan eger böyle seyler olabilir ve acıklama yapıp yapmamakta tamemen benim insiyatifime kalmıs durumda istersem acıklarım istemezsem acıklamam.Bunu kabul ediyorsan oyna etmiyorsan defol git " Olay tam anlamıyla buna denk geliyor sanırım.Ben size diyorum ki oyunu bırakmak istemiyorum bana ne oldugunu acıklayın önlemimi alayım (zaten pcde baska birsey yüklü olmadıgı halde baska ne gibi önlem alacaksak) yada varsa baska bi durum inceleyip sorunun nerede oldugunu söyleyin ki bende ona göre tamam haklısınız diyeyim.tekrar söylüyorum derdim car yada item degil derdim ben daha baska ne gibi birsey yapabilirim aynı durumla karsılasmamak için.nerede hata var ne yaptıysam bir daha yapmayım ve aynı seyi tekrar yasamayım.Derdim bu benim neden sürekli aynı seyleri söyleyip gecistiriyorsunuz ki.Ayrıca acıklama yapmanız ne gibi bir duruma sebeb olur.Deyin ki kardesim senin pc de su adlı dosya var bundan dolayı hapis yemissin.Bilmiyorum derdimi nasıl anlatıcam ama anlatmak için her yolu deneyecegim.

@Eryudes rica ediyorum bi el at su duruma.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by albanian3509 View Post
    Ben derdimi sanırım anlatamıyorum.formatlı ve hiçbirsey yüklü olmayan pc ile bu olay yasanıyorsa biz ne yapıcaz daha ? yada baska bir dosya mı sıkıntı yaratıyor anlamıyorum..
    Merhaba,

Arkadaşımın da belirttiği gibi, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir ve destek alabileceğiniz tek birim müşteri hizmetleridir. Bu sebeple bu durumu forumun genel bölümlerine taşımanız sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Sorduğunuz soruya gelecek olursak, arkadaşımın başka bir konuda ilettiğini alıntı olarak sizinle paylaşıyorum;

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    İtirazlara sunulan kanıt tamamen inisiyatif durumuna bağlıdır ve paylaşılma zorunluluğu yoktur. Bununda mantıklı sebepleri bulunuyor; en basitinden sunulan kanıt üzerinden geliştirebilecek ek önlemlerin alınması gibi.
    Ek olarak, bilet göndermeniz durumunda hesabınız tekrar incelenir ve bilete bu incelemenin ardından yanıt verilir. Ayrıca yetkili ekibin size kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Dilerseniz bu konu hakkında bilet üzerinden devam edebilirsiniz ancak bilet gönderirken spam yapmamalısınız, spam yapmak destek sisteminden uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.

Bilginize,

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad