Results 1 to 8 of 8

Thread: Hesabım Hk.

Junior Member

Angry Hesabım Hk.

vega 3 maradondan vega 1 e geçmek üzere town attım . ve bi anda pm geldi . video var mı diye bende var dedim. hacı wormlerde kosperler var videosunu cr ye atarmısın dedi adam bende olur dedim kosperlerin yanına GİTTİM VİDEOLARINI CEKTİM YOUTUBEYE YÜKLEDİM CR YE YÜKLEMEK İCİNDE OYUNDAN CIKTIM 10 DAKİKA İCİNDE TEKRAR GİRDİGİMDE KARAKTERİMİN BANLANDIGINI GÖRDÜM.. BUNU YAPAN HANGİ GM İSE HUKUKLA UGRASACAGINI BİLDİRMEK İSTERİM.
    Last edited by ScORp_LiON; 07-10-2020 at 12:46 AM. Reason: Videolar silindi.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    bilet göndermediysen bilet göndermelisin
    consume & adapt

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Mesai saatlerinde hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz. Herhangi bir olumsuzluk durumunda lütfen konuyu güncelleyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    İlk defa birinin haksız yere/ yanlışlıkla banlandığını gördüm.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by ani_1VMnStef View Post
    İlk defa birinin haksız yere/ yanlışlıkla banlandığını gördüm.
    Orası hiç belli olmaz, genelde bu tarz durumlarda eskiden kullanıp sonra programları sildikten sonra legal olduğunu düşünenler oluyor, halbuki elbet bir kalıntı kalıyor

Çok nadir denk geliyor yanlış ban

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Mesai saatlerinde hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz. Herhangi bir olumsuzluk durumunda lütfen konuyu güncelleyiniz.

Peki bu arkadaş buraya konu açmasaydı ve banlandım diye bırakıp giyseydi ne olucaktı, böyle yüzlerce yanlış ban vardır?
    Şuan aklımızda deli sorular!!

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Byibr4him View Post
    Peki bu arkadaş buraya konu açmasaydı ve banlandım diye bırakıp giyseydi ne olucaktı, böyle yüzlerce yanlış ban vardır?
    Şuan aklımızda deli sorular!!
    Bu yüzden insanları destek sistemine yönlendiriyor, itirazınız var ise oraya yapabilirsiniz diyoruz. Discord üzerinden yönlendirme yapmıştık arkadaşa.

Senior Member
    Ben burada bir video gördüm haksız ban yedim diyen birinin videosu. Ardreamde arada baya mesafe varken 3-5 bütün oklar giriyordu. Videoyu izleyen herkes foruma niye koydun bu resmen koxp dedi. 1-2 saat içersinde açıldı banı. Bazen oluyor demek ki yanlış ban.