Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Post Yanlışlıkla Lvl Atladım Yardımcı Olabılır Misiniz ?

Destan sunucusunda 2 aydır oynamaktayım.
    Mage karakterime; BDW 100 win yaparak 90 Def. açmak için uğraşıyorum. Bu gün drakideyken dalgınlığıma gelip lvl atladım, 81 oldum.

BDW win 98/100 'de kaldım

Her hangi bir stat-skill point vermememe ve hemen durumu fark edip lv 80 'e düşmeme rağmen bdw ye tıkladığımda; bana stat-skill point uyarısı veriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü 70 m + 40 m gibi bir stat skill sıfırlama bütçem yok ne yazık ki .Anlık dalgınlığımın ,2 ayımın emeğini çöp etmesine izin vermeyin lütfen.Bu hususta yardımcı olursanız çok sevinirim.

Destan
    SinfulWizard

Senior Member enezx's Avatar
    Diğer ay premium tercihini war olarak değiştirmeni öneririm yardımcı olmazlar

Junior Member
    PK atacak seviyede bir karakterim yok bu nedenle premium tercihimi War'dan yana kullanmayacağım :/
    Ayriyetten tek bilgisayardan oyun oynuyorum ve bu oyunu gerçekten sevdiğim için "oyun" olarak oynuyorum.DC ' de uzun zamandır güvenilir üye perm'im var ,yani oyunun daha temiz olması için elimden geldiğince illegal raporlamarına özen gösteren bir oyuncuyum.
    Oyun içi etkinliklerden kazandıgım oyun içi coins'leri karakterime harcıyorum.
    Yani sadece oyuncuyum ve madur oldum, sevgili GM lerin beni bu hususta kırmayacaklarına eminim.

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba skill stat sıfırlayarak dener misiniz.
    Last edited by KR4LBATURR; 07-09-2020 at 10:30 PM.

Senior Member
    Warr pre çekmem skil stat sıfırlamaya para da vermem diyorsun. Bu iş nasıl olacak ağa

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KR4LBATURR View Post
    Merhaba skill stat sıfırlayarak dener misiniz.
    Konuyu açan kişi zaten biliyor bunu. Para vermek istemiyorum demiş. İlk mesajın tamamını okuduğuna emin misin? Okumamışsın sanırım, okuduysan durum vahim. (:

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bu tarz bir durum söz konusu değil, dilerseniz diğer arkadaşların da belirttiği gibi hesabınız için WAR Premium aktif edebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Babosch View Post
    Destan sunucusunda 2 aydır oynamaktayım.
    Mage karakterime; BDW 100 win yaparak 90 Def. açmak için uğraşıyorum. Bu gün drakideyken dalgınlığıma gelip lvl atladım, 81 oldum.

BDW win 98/100 'de kaldım

Her hangi bir stat-skill point vermememe ve hemen durumu fark edip lv 80 'e düşmeme rağmen bdw ye tıkladığımda; bana stat-skill point uyarısı veriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü 70 m + 40 m gibi bir stat skill sıfırlama bütçem yok ne yazık ki .Anlık dalgınlığımın ,2 ayımın emeğini çöp etmesine izin vermeyin lütfen.Bu hususta yardımcı olursanız çok sevinirim.

Destan
    SinfulWizard
    150 jr win ile 100 Def açarsın artık.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Üzücü olmuş, ne yazık ki 2 win için stat&skill sıfırlaman gerekecek ve bu durumun söylenenler haricinde ekstra bir alternatifi yoktur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    bedava yolu var.''ekstra bir alternatifi yoktur'' diyenlere inanma. o hesap a 2 ay girmediginde return kuponu geliyor. ve 1 ay boyunca bedava skill stat sıfırlaya biliyorsun. yani kısaca bedava yolu var........