Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Senior Member
    Quote Originally Posted by zombalabombala23 View Post
    %1'e düşürülmesi gerekiyor. Oyunu oynayan herkesin etkilendiği bir olgu. Belki bu sayede moradonda flood atan, acil item alınır diyerek buydaki fiyatı teklif eden, istersen oraya at 2 3m vergiye gitsin diyen beyninin %100ünü kullanan güruhtan kurtuluruz, bir de toplanan para geri dağıtılmasın, serverdan coin çıksın. Ödüllerin nereye gittiği de meçhul. Abuse edilebilecek bir sistem olduğunu kabul ettiniz. Ve muhtemelen ediliyor da.
    Ben bu ödülün krala çıktığını gördükten sonra çok da bişey beklememek gerekli diye düşünüyorum.

Junior Member
    oyunu bıraktım hiç böyle boş şeyleri takmıyorum artık

vergi %1 e düşsün vergiye kesen coini deaconfrost reis alsın felekten gün geçirsin

Özellik geldi o kadar insan muzdarip oldu, efor sarfederek düzgün olan özellikleri bozmakta üstünüze yok, o kadar çözülecek sorun varken bunu getirdiniz. Bari iş kolayken orada 3 yazan yeri 1 yapın etkisi düşsün.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Herkes şikayeçi bu konuda. Hiç kimse memnun değil. Pazardaki vergi sistemi tamamen kaldırılmalı. Bence bu oyuna gelen en kötü güncelleme bu olsa gerek.

Senior Member
    adam amarigadan bakıyor bunlar verginin vergisinin vergisini veren insanlar oyundada yapıştır hoşlarına gider demişlerdir galkmaz boşuna ugrasman guzum

Senior Member SpiderrSs's Avatar
    Nickname
    Ovaski
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Toplanan paranın; hangi serverda, kimlere ve ne zaman çıktığını gösteren daimi bir tablo var mı?
    Eğer yoksa neden yok? Sonuçta bir ödül sistemi ve geneli ilgilendiriyor. Rank sistemi nasıl geneli ilgilendiriyorsa ki bence para oyunda n.pden daha önemli sonuçta parayla karakter/n.p alınabiliyor.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by SpiderrSs View Post
    Toplanan paranın; hangi serverda, kimlere ve ne zaman çıktığını gösteren daimi bir tablo var mı?
    Eğer yoksa neden yok? Sonuçta bir ödül sistemi ve geneli ilgilendiriyor. Rank sistemi nasıl geneli ilgilendiriyorsa ki bence para oyunda n.pden daha önemli sonuçta parayla karakter/n.p alınabiliyor.
    evet yok, forumda bir konu var isteyen oyuncular kazananlar çıktığında fotoğrafla paylaşıp bilgilenebiliyor ama kimsenin paylaştığı yok
    işte o yüzden ödülün silinmesi daha mantıklı hiç oyunda görmediğimiz kişilerin kazanmasından daha sağlıklı olacaktır
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Ya sanal sistem geçilmeli ya da gerçek oyuncuların PK,exp,etkinlik,görevle puan toplayıp vergisiz pazar kurulabilmeli tabi çoklu PC mafyaları bitirmek için pazar vergisi% 20 civarına çıkarılmalı.

Beklenen güncellemeler sorunların çözülmesi mgame yaptığı sembol ekleme, npc coin eşya getirme.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    aresteyim 2 çarımla ezik item alır satarım bu vergi geldi geleli daha 1 kere bile çıkmadı okdar vergi verdik bekledik bize bişey yok kazanan kim kimlare çıkıyor hiç blgim yok bu paralar nereye gidiyor anlamıyorum bnde 2 çar adamda 7 8 char war en düşük benim vergilerim o adamamı yarıyo yanı böyle pazarcı çok 3 5 pc ıle pazar yapan bn daha bi faydasını gormedım çıktı çıkalı ya kalksın yada sw toplanıp etkınlıkle gm ler dağıtsın canlı yayında bu paraları