Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Pazar Vergisi Hk.

%1'e düşürülmesi gerekiyor. Oyunu oynayan herkesin etkilendiği bir olgu. Belki bu sayede moradonda flood atan, acil item alınır diyerek buydaki fiyatı teklif eden, istersen oraya at 2 3m vergiye gitsin diyen beyninin %100ünü kullanan güruhtan kurtuluruz, bir de toplanan para geri dağıtılmasın, serverdan coin çıksın. Paranın nereye gittiği meçhul.
    Last edited by SkCLucky; 07-13-2020 at 09:51 AM.

destekliyorum

Senior Member
    destekliyorum

Senior Member enezx's Avatar
    Keşke vergi ödüllerini oyunculara dağıtmasalar yok olsa, hatta bir vakfa tl değerinde belirli bir şekilde bağış bile yapılabilir nttgame tarafından
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Keşke vergi ödüllerini oyunculara dağıtmasalar yok olsa, hatta bir vakfa tl değerinde belirli bir şekilde bağış bile yapılabilir nttgame tarafından
    Benim param kıymetlidir.,Keşke benim param hakkında alaksı olmayan kişilerin yorum yapmasına gerek kalmasa ve keşke benim param hakkında başka kimselerin tassarruf yapmalarına gerek kalmasa.,
    Yapmak istersen seçeneğin çok var ama neden gidip herkesin cebindeki paranın azalmasını istiyorsunuz ?
    Gidip kendi paranı da silebilirsin Zengin Robinhhot.
    Last edited by GamesDepot; 07-10-2020 at 08:09 AM.

Senior Member enezx's Avatar
    Vergi sistemini getirdiler ve tıkırında isliyorken kaldırma düşünceleri hayal, ama kimlere gittiği belli olmaması çok kötü. Bir bugu var mı insanlar bunu kullanıyor mu sonuçlar neye göre belirleniyor kimse bilmiyor.
    Eğer vergi kalkmayacaksa dağıtılmasin bunu oneriyorum. Konuyu saptırmaya ne meyillisin

bence iyi bişe vergi olmasi 100m 3m cok degil bu kadar parayi sevmeyelim her koşulda oyun parayi veriyor en azindan her coins dagiltiminda insanlarin yüzü gülüyor bu sizde olabilirdiniz şans birgün benide bulabilir

Banned
    Quote Originally Posted by lUran1al View Post
    bence iyi bişe vergi olmasi 100m 3m cok degil bu kadar parayi sevmeyelim her koşulda oyun parayi veriyor en azindan her coins dagiltiminda insanlarin yüzü gülüyor bu sizde olabilirdiniz şans birgün benide bulabilir
    Evet parayı sevmeyelim.
    Ne yapalım istersin ?
    Bundan sonra her JR de tek silver alsak uygun olur.
    Oyun 1 silveri vergi kessin.
    Parayla birlikte itemde azalmış olur.
    Çok iyi fikir değil mi ?

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    gerçekten de vergi saçmalığı ile ne amaçlanmaktaydı.
    bu sistemden memnun olan 1 tane oyuncu yok.

Senior Member
    Kesinlikle çok saçma ya oyunda vergi mi olur kardeşim. Gerçek hayatta zaten bıkmışız