Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Exclamation Moradon Banka Önünde Neden Trade Atıyorlar ?

Durduk yere trade atan bu arkadaşlar neyi amaçlıyor ? 15 yıl öncesinde trade bug vardı. Hâla öyle birşey var mı ? Hesap soymayı mı amaçlıyorlar ? Cevap hayır ise durduk yere trade atmanın amacı ne ? 5-10 kişi gördüm böyle yapan.

Senior Member
    - Kanka senin şu kullanmadığın itemi ödünç versene, kanka 20m versene sonra öderim
    + Tamam banka gel

Böyle bişey denk gelirde çarparız diye atıyorlardır

Senior Member enezx's Avatar
    Biriyle trade anlaşması yaptığında araya kaynamaya çalışıyorlar
    Birde yeni türeyen info bakıp ben clan baskaniyim nick şu bu pazar charim naber nasılsın eldekini ver ben şu fiyata satarım akşam hesaplaşırız diyip çarpmaya çalışanlar var

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Sadece maradon banka değil folk bölgesinde de aynı durum var. Çünkü satışı o alanlarda olduğu için belki yanlışlıkla bana verirler kafasındalar, başka mantığı yok bence.
    Last edited by GamesDepot; 07-09-2020 at 05:01 PM.
    xD

Senior Member EraJacque16's Avatar
    kamufle nickler kullanıyolar mesela "Trade" gibi bir nick koyuyor ki trade ekranında göze çarpmasın
    consume & adapt

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    kamufle nickler kullanıyolar mesela "Trade" gibi bir nick koyuyor ki trade ekranında göze çarpmasın
    Aynen. Bence her serverde Trade nickli karakterlerin direkt banlanması lazım.

Junior Member
    adam bildiğin pm attı bugün. Sa trade kabul et diye. ben etmedim başkalarına trade atmış alttan sövüyordu millet

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Oyuncular ile ilgili bir durum değil bütün gb alim satın yapan siteler banka önlerinde teslimat yapıyor folk nia neria filan oradan biri gb yi teslim ederken araya kaynama cabasindalar

Senior Member
    Oyunda hiç değişmeyen 2 tür var.

1)Banka civarında trade atanlar
    2)Moradon dilencileri ( 100k var mı kağıt alacam, pot param kalmadı 500k verir misin )

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Aynen. Bence her serverde Trade nickli karakterlerin direkt banlanması lazım.
    Trade, Confirm gibi nickler yasaktır. Bizlere cr üzerinden gelen bu gibi bildirimlerde trade logları incelenip ceza veriliyor. Bu nickleri genelde dolandırmak için alıyorlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.