Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member _EFSER_'s Avatar
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    High class item sorunu demişsin , evet en büyük sorun o. Birde kolay level ve kolay skill açılımı.
    İlk olarak etkinlik şart ama etkinliklerden gemlerden gelen sheller shardlar raptorlar sıkıntı.
    Vegada günde 500 + 500 kişi jr giriyor , günde 2 seferden ediyor 2000 kişi.
    2000 adet shell olduğunu var sayıyorum , bunlar upgrade edildiği taktirde +9 en az 3 4 parça geçer. Ve sıkıntı bu durum. Ki artık edilmiyor deymez gözüyle bakıldığı için.
    Sonrası kolay level , adam almış switch premium 2 haftada 80 level olabiliyor.böyle 2 kişi olduğunu varsayıyorum , 2 asas kolay skill açma ile , 2 kritik ile ASS drakili asasıma , iron belt 2 li , full 8 , 3 , +1k defans ile ( acsiz ) 2k damage critik ile rahatlıkla çıkartabiliyor.
    Adama bakıyorum görev mdleri , görev shelleri , 2 asas olduğunda ediyor bu sana 4k damage , ee çarda var zaten 6.5k hp trustu yediğin an yerdesin.
    Ben en basit örneğini verdim , çoğu asas benim kadar sağlam bile değil. hadi kendimi geçtim , STR priest , mage , warrior napsın ? nasıl kaçsın ?
    Skillerin bu kadar kolay açılmasını mantıklı bulmuyorum. 83 reb 5 olmanın da bu kadar kolay olmasını mantıklı bulmuyorum.
    Old takı bolluğunu , gemlerden fragmentlerden çıkan takı bolluğunu , boss kovalamanın bir amacı kalmadığını da mantıklı bulmuyorum.
    Rol mu Legi mi ? Bak tartışması büyük olur bunun , fakat legi 1.5 gb iken , rol 3 4 gb ? 1.5 gb den 40.5 gb e legi +3 yaparsın , 3 gb den rol +2 yaparsın , ee arada bi tane +1 lik fark kaldı böyle bir saçma düşünce var , neden gemlerin oyuna fazla takı sokması sonucu.

Ki bide JR eventı geldi 1 aydır nerdeyse x2 gem alıyorduk o da ayrı bir saçmalık

biz fazla item ve level istemedik ama getirdiler , buda hep bir sıkıntı yarattı bize

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    High class item sorunu demişsin , evet en büyük sorun o. Birde kolay level ve kolay skill açılımı.
    İlk olarak etkinlik şart ama etkinliklerden gemlerden gelen sheller shardlar raptorlar sıkıntı.
    Vegada günde 500 + 500 kişi jr giriyor , günde 2 seferden ediyor 2000 kişi.
    2000 adet shell olduğunu var sayıyorum , bunlar upgrade edildiği taktirde +9 en az 3 4 parça geçer. Ve sıkıntı bu durum. Ki artık edilmiyor deymez gözüyle bakıldığı için.
    Sonrası kolay level , adam almış switch premium 2 haftada 80 level olabiliyor.böyle 2 kişi olduğunu varsayıyorum , 2 asas kolay skill açma ile , 2 kritik ile ASS drakili asasıma , iron belt 2 li , full 8 , 3 , +1k defans ile ( acsiz ) 2k damage critik ile rahatlıkla çıkartabiliyor.
    Adama bakıyorum görev mdleri , görev shelleri , 2 asas olduğunda ediyor bu sana 4k damage , ee çarda var zaten 6.5k hp trustu yediğin an yerdesin.
    Ben en basit örneğini verdim , çoğu asas benim kadar sağlam bile değil. hadi kendimi geçtim , STR priest , mage , warrior napsın ? nasıl kaçsın ?
    Skillerin bu kadar kolay açılmasını mantıklı bulmuyorum. 83 reb 5 olmanın da bu kadar kolay olmasını mantıklı bulmuyorum.
    Old takı bolluğunu , gemlerden fragmentlerden çıkan takı bolluğunu , boss kovalamanın bir amacı kalmadığını da mantıklı bulmuyorum.
    Rol mu Legi mi ? Bak tartışması büyük olur bunun , fakat legi 1.5 gb iken , rol 3 4 gb ? 1.5 gb den 40.5 gb e legi +3 yaparsın , 3 gb den rol +2 yaparsın , ee arada bi tane +1 lik fark kaldı böyle bir saçma düşünce var , neden gemlerin oyuna fazla takı sokması sonucu.

Ki bide JR eventı geldi 1 aydır nerdeyse x2 gem alıyorduk o da ayrı bir saçmalık

biz fazla item ve level istemedik ama getirdiler , buda hep bir sıkıntı yarattı bize
    aynen bro ya onları unuttum birazdan onlarıda güncelliyeceğim onlarda sıkıntı iyi hatırlattın

Junior Member
    Eline sağlık, çok güzel yazmışsın. Sadece zor level atlama sıkıntılı olabilir.

Senior Member
    5 ay exp kasmak nedir ya sen herkesi kendin gibi boşmu zannediyorsun insanların soyal bir hayatıda var senin o dediğin zorluk değil işkence

Quote Originally Posted by Karak3di View Post
    5 ay exp kasmak nedir ya sen herkesi kendin gibi boşmu zannediyorsun insanların soyal bir hayatıda var senin o dediğin zorluk değil işkence
    5 ay boyunca farm yapıyorsun ?????? kimse sana 5 ay exp kas demiyor sen bu oyunu 2006-2012 son görev güncellemeleri gelmeden oynadınmı ?? 80 level olmak premiumsuz 1 yıl sürüyordu al 1 haftada 83 level oluyorsun ne zevk kalıyor ne bişey sonra şikayet ediyorsun (abi ya oyunda yapcak bişe kalmadı sıkıldım sonrada dersin nttye hiç güncelleme yapmıyorsunuz oyunu değiştirmiyorsunuz)herkes aynı para konuşuyor level işi bitince 70 levelde 65 levelde pk atan adamlar görsen kötümü olur??? kim sana ille 80 level kas diyor 60 leveldede pk atabilmek kötümü

Member
    Nickname
    Sparity
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Dediklerinin hiçbiri mantıklı değil.

-Exp kasmak zorlaşırsa bu oyunu oynayan 1 kişi bulamazsın. Akşam işten gelen adam 3-4 saat oyun oynuyor exp mi kasacak etkinliğe mi girecek para mı kasacak ne yapsın bu adam? Sohbet muhabbet olayları eskide kaldı artık herkes cebini kısa yoldan doldurmaya bakıyor.

-İtem basmak zor olursa da aynı şekilde kolayca oyuncu kaybedilir. Yukarıda yazdığım gibi 3-4 saat oyun oynayacak çoğunluk eğer itemlerini kolayca yükseltemezse oyunda ne yaparsa yapsın kendini geliştiremiyor olarak görecek ve moral düşüklüğü ile beraber oyunu yine bırakacak.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Şikayetler çoklu pc, genie altı makro yapılanlar güncelleme notlarında.

Genie aktif edildiğinde chat ekranı dışında oyuna müdahale kısıtlanabilir.

Genie sadece eslant,lufer ve emc military camp2de çalışabilir. Bu haritalara korekodaki gibi bolca mob eklenebilir. Drop olarak sadece monster stone ve düşük coin çıkabilir.

Pazar buy vergi %25, sell vergi %15 çıkartılabilir.Pazar fonu dağıtma kaldırılabilir. İtemini afk kalararak satmak isteyen gerçek oyuncular için puan sistemi getirilebilir. Günlük görev sistemi ile Bdw kazanma 1 puan,jr kazanma 2 puan-kaybetme 1 puan,100m exp kasma 1 puan, 5 atros kesme 1 puan, 5 riote kesme 1 puan,ft kazanma 1 puan,boss kesme 1 puan,chaos stone kesme 1 puan, sherif kazanma 1 puan, draki bitirme 1 puan gibi her 2 puan ile aynı gün 1 saatlik pazar kurulabilir. Rakamlar, görevler sallamasyon buna benzer şekilde düzenleme ile gerçek oyuncu pazar yapması sağlanabilir.

Krowaz ve bifrost haritalarında ittifak bitirecek, her gerçek oyuncunun rekabet edebildiği şekilde güncelleme yapılabilir. Bunu yapamıyorsan krowaz ve bifrost mobları cz bowl ve çevresine etkinlik saatlerinde eklenebilir. Boss sisteminde olduğu gibi çok fazla yerde ve farklı zamanlarda, daha fazla sayıda mob daha az sayıda drop ile çıkabilir.

Slotta çıkan mobların birbirine çok yakın olması sebebiyle item seviyesi olan çok üstünlüğü engellemek amaçlıyla slotlardaki mobların doğduğu yerler birbirlerine uzaklaştırılıp farklı zamanlarda boss sistemi gibi çıkabilir. Genie kullanılan yerler hariç yeniden düzenlenebilir. Parti ile kasılan bahçe farm slotu cz bölgesine yukarıda bahsettiğim bifrost krowaz sistemi gibi yapılabilir. Bu mobları kesince bir üst mob çıkmayacak şekilde olabilir.

Günlük bir kaç saat ile 24 saat oynayan oyuncu arasında rekabet dengellemek için günlük trade edilmeyen eşya görevleri eklenebilir. Bu görevlerle pk çıkabilecek seviyede karakter yapılabilir şekilde olabilir.

Satılması yasak olan fakat yaptırımı olmayan gold bar ve item satışı koreko,steamko olduğu gibi yaptırım uygulanabilir. Bunu engellemek, minimum indirmek için oyun için düzenlemeler getirilebilir.

Oyunda şikayetleri, adaletsizliği engellemek firmaların elinde. Bunları yapacak becerileri, personeli yok ya da yapmak istemedikleri içindir. Oyun 1 gündür böyle değil yıllardır böyle.

Senior Member
    Özet geçsin biri okuyan varsa

Quote Originally Posted by Sparity_ View Post
    Dediklerinin hiçbiri mantıklı değil.

-Exp kasmak zorlaşırsa bu oyunu oynayan 1 kişi bulamazsın. Akşam işten gelen adam 3-4 saat oyun oynuyor exp mi kasacak etkinliğe mi girecek para mı kasacak ne yapsın bu adam? Sohbet muhabbet olayları eskide kaldı artık herkes cebini kısa yoldan doldurmaya bakıyor.

-İtem basmak zor olursa da aynı şekilde kolayca oyuncu kaybedilir. Yukarıda yazdığım gibi 3-4 saat oyun oynayacak çoğunluk eğer itemlerini kolayca yükseltemezse oyunda ne yaparsa yapsın kendini geliştiremiyor olarak görecek ve moral düşüklüğü ile beraber oyunu yine bırakacak.
    birader 2012 yılı ve öncesi bütün saydığım şeyler böyleydi o zaman niye herkes oynuyordu bu oyunu ?? o zaman çalışan yokmuydu oyun bu işi düşünüyorsan işine git 3 yıl boyunca her akşam veya haftada 3 4 akşam 3 4 saat eventler ile bu oyunda bişeyler yapabilrsin dediğim şeyler ile herkes eşit olucak şimdi exp kasmak kolayda ne oluyor her şey czde solo oyuncular napsın? adamlar xp kasmıyor farm yapamıyor eventlere giriyorlar , item basmak zor olursa niye oyuncu kaybedilsin ?? herkes iron crossbowlar ile +7 paper setler ile +7 fp setler ile pk atıcak item farkı diğer joblar ile fazla olmadığı için eşit şekilde pk ve farm yapılabilcek bunun neresi mantıksız?? görüşüne saygı duyuyorum fakat katılmıyorum.