Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry 7-8 Gündür Oyuna Girmiyordum, Karakterim Haksız Yere Hapse Atıldı !

Merhabalar.

Herhangi yanlış bir şey yapmadım. 7-8 gündür oyuna da girmedim. Ama şu anda oyuna girdiğim zaman, karakterimin hapiste olduğunu gördüm. Kesinlikle bir hata olmalı, neden karakterim hapse atıldı ? Karakterimin hapisten çıkartılmasını istiyorum. Sürekli premium alan birisiyim, koxpla, gb kasmayla, makroyla, programla, şunla bunla işim olmadı, olmaz da, ama ne hikmetse karakterim hapse atılmış. Konuyla alakalı ticket attım ama, buraya da konu açmak istedim.

Altar Server - WeWillPredator

İlgililerden bir cevap bekliyorum, teşekkürler.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Sürekli premium almanız, bundan sonra hiç ceza almayacağınız anlamına gelmiyor. Forum üzerinden hesap desteği alamazsınız. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz. DESTEK Ko ban/ Jail / Unblock kategorisi üzerinden gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Ticket attık bakalım, umuyorum ki akla mantığa uygun bir cevapla dönüş sağlanır ve yanlışlık olduğu anlaşılır... Beni bulur hep böyle sıkıntılı durumlar zaten. Ayrıca sürekli premium alan birisi olduğumu belirtmemin sebebi, oyunun yeni yetmelerinden olmadığımı, bu oyunu taa Beramus zamanından beri oynadığımı belirtmek içindir, yanlış anlaşılmasın, hile nerede görülse banlanmalı tabii ki.
    Last edited by Nuritto; 07-07-2020 at 09:06 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nuritto View Post
    Ticket attık bakalım, umuyorum ki akla mantığa uygun bir cevapla dönüş sağlanır ve yanlışlık olduğu anlaşılır... Beni bulur hep böyle sıkıntılı durumlar zaten. Ayrıca sürekli premium alan birisi olduğumu belirtmemin sebebi, oyunun yeni yetmelerinden olmadığımı, bu oyunu taa Beramus zamanından beri oynadığımı belirtmek içindir, yanlış anlaşılmasın, hile nerede görülse banlanmalı tabii ki.
    Biletinize gelecek yanıtı sabırla bekleyin. Bu süreçte yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin.

aynı olay rosetta serverinde benimde başıma geldi premium bittiği için 1 hafta falan oyuna girmedim. 1 hafta sonra öylesine bi girip bakayım dedim char hapiste ticket attım makro kullanmışsın dediler. işin komik tarafı kullanmadığım yan char hapise atılmış bomboş duran char yani kısaca geçmiş olsun sana bi 100tl kaçmış kardeşim devam edeceksen stickmi nedir ondan alacaksın yada bırakacaksın başka char açıcaksın geçmiş olsun.

Gemiş olsun .... Chaous koxplar çok var pm 3 kere aynı gördüm nasıl banlamadık :SS