Results 1 to 10 of 10

Çoklu Pcler için herhangi bir çalışma yapılacak mı ?

Gerçekten oyun zevkimizi öldürüyorlar, görev yapamıyoruz ve her yerdeler. adam utanmasa worme bile 8 pc kuracak. bilgi verirseniz sevinirim

Senior Member enezx's Avatar
    Droplar daha ne kadar düşebilir daha ne yapsınlar

lütfen drop olarak bakmayın oyuna biraz zevk olarak bakın, görevi de var bunun

Senior Member
    ona birşey yapamazlar daha doğrusu yapmazlar

Junior Member
    Böyle bir engelleme getirmeleri çok zor diye düşünüyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Droplar daha ne kadar düşebilir daha ne yapsınlar
    Bir şey soracam ama sakın yanlış anlama, sen mod falan mı olmaya çalışıyorsun?

Yapmazlar kardesim yapmazlar htb htc slotndakı 8 pc li bir adam yuzunden ben ban yedim hem 7 gun ban + hapis görev yapamıyoruz huzurumuzu onlar bozuyor onlar görev yapmamıza engeller ama gel gorkı ban yiyen ben oluyorum ticaret icin oynayan degil asıl oyuncular ban yiyor adalet sıfır yonetim sıfır.!

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Çoklu pc bitirecek güncelleme

Genie sadece eslant,lufer ve emc military camp2de çalışabilir. Bu haritalara korekodaki gibi bolca mob eklenebilir. Drop olarak sadece monster stone ve düşük coin çıkabilir.

Pazar buy vergi %25, sell vergi %15 çıkartılabilir.Pazar fonu dağıtma kaldırılabilir. İtemini afk kalararak satmak isteyen gerçek oyuncular için puan sistemi getirilebilir. Günlük görev sistemi ile Bdw kazanma 1 puan,jr kazanma 2 puan-kaybetme 1 puan,100m exp kasma 1 puan, 5 atros kesme 1 puan, 5 riote kesme 1 puan,ft kazanma 1 puan,boss kesme 1 puan,chaos stone kesme 1 puan, sherif kazanma 1 puan, draki bitirme 1 puan gibi her 2 puan ile aynı gün 1 saatlik pazar kurulabilir. Rakamlar, görevler sallamasyon buna benzer şekilde düzenleme ile gerçek oyuncu pazar yapması sağlanabilir.

Senior Member
    Buna nasıl bir önlem alabilirler ki? İllegal olan bir şey de yok bu durumda niye engel olsunlar. Dersin ki makro kullanıyolar koxp kullanıyolar o zaman anlarım da sadece çok pc ile oyuna giriyorlar diye bir işlem yapacaklarını sanmıyorum. Her ne kadar bütün jrlerimde afk olup dursalar da ntt nin bu konuda yapacağı bir şey yok , ben afkları reportluyorum ban yiyorlar siz de çoklu pc ile farm yapanlara karşı bir şey yapmak istiyorsanız sadece bunu yapabilirsiniz.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben görev yerlerinde yapılan farmı marmı anlamam.
    Görev yerinde farm olmaz. Bunu biz acizane oyuncular biliyoruz da mgame neden bilmiyor.
    Bir htb/htc yapacas 2x40 adamlarla papaz oluyoruz her seferinde ya, sanki adamın kendi tarlası, oyun mu işkence mi belli değil.