Results 1 to 8 of 8

Thread: Ban Hakkında !

Threaded View

Junior Member

Ban Hakkında !

Öncelikle bütün oyuncu arkadaşlara selamlar,
    Öncelikle bundan 1 ay önce iş değişiliğinden dolayı istanbula yerleştim ve 1 aydır oyuna çok nadirde olsa 1 2 saatte olsa girebildim (Oda internet v.s bulabirsem tabiki ) En son giriş yaptığımda charım tpt den ban yemiş. Karakterime öncelikle 1 ay önce full pus + full item aldım ve bundan oncede altarda full genıe ıle char kastım. Ben bankada çalışan bir yazılım mühendisiyim. Bu kadar pus almışken item almışken ve almayada devam ediyorken hangi akla hizmete dayanarak 3. parti uygulama kullanayım ! 2 3 kere tıcket atmama ragmen ve hangı ıpden en son gırış yapılmış ve o ipden hangi 3 partı uygulamayı yakalamış gibi sorular sormama rağmen sözde gm arkadaşların güvenliğini ve diğer oyuncu arkadaşlara olumsuz ornek olacağından kanıt paylaşımı yapmadınız ve üstüne üstlük hesabımı support.nttgame.com'dan da banladınız. Madem 3 parti uygulama kullandım o zaman bunu bana ispatını gösterin kimse kimseyi suçsuz yere ceza veremez. Bugun T.C anayasına göre bir suçlunun suçu kanıtlanana kadar suçsuzdur !! Ben suçsuzum ve kişisel bilgisayarımda bankaya ait veriler varken tutupda 3. parti uygulama yazılım kullanmam ve kimsede kullandıramazlar. Gerekli işlemlerinin yapılmasını talep ediyorum. Neden ban yediğimi en son hangi ipden giriş yapıldığını hangı programdan ban yediğimi bilmek istiyorum ve karakterimin açılmasını istiyorum.

WarForFreedom - Diez - Kadir
    Last edited by kadoiko; 07-07-2020 at 07:08 PM. Reason: e